Archiwum wiadomości z dnia: 2018-10-09

 


DE LA HOYA O TYM, KTO OD TERAZ BĘDZIE POKAZYWAŁ WALKI CANELO

Oscar De La Hoya nie zamierza wchodzić w żadne układy z innymi promotorami jeśli chodzi o występy Saula Alvareza (50-1-2, 34 KO). Pokazująca dotąd walki Canelo stacja HBO wycofuje się z boksu, a mimo to wiadomo już, że doskonały Meksykanin 15 grudnia awansuje do kategorii super średniej na starcie z posiadaczem pasa WBA Regular, Rockym Fieldingiem (27-1, 15 KO). Kto pokaże ten pojedynek?WIDEO: MAREK JĘDRZEJEWSKI NA TARCZY ROYA JONESA JR

Już 27 października dziesiąta edycja gali Underground Boxing Show w Wieliczce. Jednym z ciekawszych zestawień jest walka pomiędzy Markiem Jędrzejewskim (14-1, 13 KO) a Piotrem Gudelem (8-2-1, 1 KO) na dystansie ośmiu rund. Marek ostatnio miał okazję potrenować z prawdziwą legendą tej dyscypliny, wspaniałym Royem Jonesem Juniorem. Oto krótki urywek ich tarczy.
PIOTR WILCZEWSKI: CIESZĘ SIĘ, ŻE MOGŁEM POŻEGNAĆ SIĘ W TEN SPOSÓB

- Cieszę się, że znów doświadczyłem tego uczucia. I z tego, że mogłem pożegnać się w taki sposób z kibicami - powiedział Piotr Wilczewski (32-3, 10 KO), były mistrz Europy kategorii super średniej, który w sobotni wieczór wrócił po kilku latach, by stoczyć ostatnią walkę w karierze. Pewnie pokonał Giorgi Kandelakiego (21-32-3, 9 KO), posyłając go po drodze dwukrotnie na deski. Oto co 'Wilk' powiedział nam w szatni kilka minut po zejściu z ringu. Zapraszamy!


VII MEMORIAŁ BENDIGA - ZAPOWIEDŹ

Marian Kasprzyk gościem honorowym w VII memoriale Brunona Bendiga, gdzie na ringu zobaczymy pięściarzy z Polski, Litwy i Czech. Kilka słów o patronie i historii, oraz szczegóły zbliżającej się konfrontacji w najbliższą sobotę w Gdyni.