ARTUR BETERBIJEW CHCĘTNY NA UNIFIKACJĘ WAGI PÓŁCIĘŻKIEJ

Artur Beterbijew (13-0, 13 KO) przeżył chwile grozy po ciosach Calluma Johnsona (17-1, 12 KO), ale przełamał Anglika i obronił tytuł mistrza świata federacji IBF. Teraz chciałby pozbierać trzy pozostałe pasy wagi półciężkiej.

- Walka z Johnsonem była dobrym doświadczeniem. Cieszę się, że miałem tak trudną przeprawę, zakończoną moim zwycięstwem przez nokaut. Teraz bardzo chciałbym walk unifikacyjnych z pozostałymi mistrzami - stwierdził rosyjski niszczyciel.

To jeszcze nic pewnego, ale pomimo tak trudnej, choć krótkiej przeprawy, Beterbijew może powrócić do akcji już 8 grudnia. Tak przynajmniej twierdzi jego promotor Yvon Michel, z którym zawodnik jest skonfliktowany i z którym chciał rozwiązać kontrakt. Gdy usłyszał o propozycji walki na początku grudnia, szybko uciął temat. - Jego plany mnie nie interesują. Bardziej interesuje mnie dalsza sprawa w sądzie. Jeśli okaże się, że nadal jestem jego zawodnikiem, wówczas możemy zacząć rozmawiać - dodał.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: ktosik
Data: 08-10-2018 09:21:24 
Kolejny jakiś poradziecki wynalazek
Kurdę ile oni maja pięściarzy dobrych na wschodzie
A u nas Adamek skończył kariere i został kto ? Chyba tylko Sulęcki który w skali swiatowej jest co najwyżej niezły
 Autor komentarza: Granat
Data: 08-10-2018 09:51:51 
Szkoda Beterbijewa. Ta walka z promotorem w sądzie, odbija się negatywnie na jego karierze. Walczy rzadko, brakuje mu dobrej promocji, a lata płyną...
 Autor komentarza: Vitalij71
Data: 08-10-2018 19:21:53 
Dobry fighter z Beterbijeva faktycznie konfilkt z Promotorem mu szkodzi dla mnie najlepszym zawodnikiem jest Bivol nie do wiary że z Byłego ZSRR sa takie talenty co sś potęgą w amatorce a potem są Mistrzami na zawdostwie.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.