SZEF SHOWTIME: MAYWEATHER POWAŻNIE MÓWI O REWANŻU Z PACQUIAO

Szef sportu w telewizji Showtime potwierdził, że Floyd Mayweather Jr (50-0, 27 KO) poważnie myśli o powrocie na ring i walce rewanżowej z Mannym Pacquiao (60-7-2, 39 KO). Do pojedynku miałoby dojść na początku 2019 roku.

Stephen Espinoza rozmawiał już o tej walce z Mayweatherem i od lat współpracującymi z nim Alem Haymonem i Leonardem Ellerbe. Pojedynek na pewno nie odbędzie się w grudniu, jak jeszcze niedawno mówił sam "Money" Floyd. Espinoza wierzy jednak, że dojdzie do niego w późniejszym terminie.

- Myślę, że Floyd mówi bardzo poważnie. Ludzie nie wierzyli mu chyba dlatego, że poinformował o swoich planach o takiej, a nie innej porze [przy okazji rewanżu Canelo-Gołowkin - przyp. red.]. Po rozmowach z nim i jego partnerami biznesowymi mogę jednak powiedzieć, że na pewno mówi poważnie - oznajmił.

W maju 2015 roku Mayweather pokonał Pacquiao jednogłośną decyzją sędziów. Na walkę sprzedano rekordową liczbę przyłączy PPV - 4,6 miliona - a zyski, jakie wygenerowała, przekroczyły 600 milionów dolarów. I choć sam pojedynek wielu rozczarował, Espinoza nie wątpi, że rewanż również dobrze by się sprzedał.

- To dwie fascynujące osobowości, klasyczne zestawienie. Manny czuje, że mają niedokończone sprawy. Czy rewanż byłby takim hitem jak pierwsza walka? Nie jestem pewien. Ale wiem, że to ciągle jedna z największych, jeśli nie największa walka do zrobienia w świecie boksu - stwierdził.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: teanshin
Data: 03-10-2018 10:50:11 
Ja bym jeszcze poczekał z 5-8 lat. Pierwsza walka jest jeszcze zbyt swierza a promocja takiego wydarzeni trwa.
 Autor komentarza: Bromantan
Data: 03-10-2018 11:01:56 
Zapowiadają się kolejne nudy. W sumie sam jestem ciekaw ile zarobią na rewanżu czy faktycznie do walki dojdzie. Ciekawe czy Paquiao zgodzi sie na testy antydopingowe chociaż w sumie tu chodzi tylko o kase wiec pewnie tak. Jeden będzie udawał ze atakuje drugi będzie uciekał i tak przez 12 rund. Po porażce Paquiao znowu bedzie symulowal kontuzje i tyle.
 Autor komentarza: WielkiBokser
Data: 03-10-2018 11:23:41 
niech wraca z GGG za tamten numer
 Autor komentarza: WielkiBokser
Data: 03-10-2018 11:26:49 
niech wraca z GGG za tamten numer z cynamonem ,nigdy nie uznam ze jest najlepszy obok R.Marciano ,
 Autor komentarza: rocky86
Data: 03-10-2018 11:31:35 
Jeśli dojdzie do rewanżu, to mimo, że niest to już ciekawe zestawienia ja pierwsza walka, to i tak sprzedadzą więcej przyłączy od tego co sprzedaje taki Canelo.
Tym razem obaj są wolnymi agentami i będzie tylko jedna TV, więc każdy na tym dobrze zarobi.
 Autor komentarza: tyler
Data: 03-10-2018 11:54:29 
Cytując klasyka z numeru "międzymiastowa"
... Po co to komu?...
 Autor komentarza: piotr
Data: 03-10-2018 11:55:46 
Niech Floyd se dłonie wpierw wykuruje...
 Autor komentarza: Deadpool89
Data: 03-10-2018 14:32:13 
WielkiBokser

Taaa najlepiej żeby mały, stary Floyd po takiej przerwie, wyskoczyl do dużego zabijaki ggg, otrzezwiej chlopcze. Może najlepiej jak z takim Wardem wyskoczy (w końcu to był by hicior, obaj z emerytury by wracali), albo chu.. tam dawać FMJ na Usyka, z wagą sie dogadają, usyk zejdzie do powiedzmy 83kg, Money podje troche kebabow tak żeby ważyć w okolicach 73kg i jest spoko, walka marzenie.

Ludzie kupili pierwszą walke Pacman vs Floyd to i drugą kupią, pewnie ze 2, 5-3mln przyłączy pójdzie. Z chęcią rew obejrze
 Autor komentarza: Cooperek
Data: 03-10-2018 16:00:37 
Zobaczymy co tam z nich zostało. W pierwszej walce było zgodnie z przewidywaniami - dwóch wybitnych bokserów, żaden nie popełnia błędów, więc smaczki trzeba było oglądać później na nagraniu, w zwolnionym tempie. Większości kibiców to się nie spodobało, co zrozumiało, ale inaczej być nie mogło przy takiej klasie i takim zestawieniu styli.
Można się zastanawiać, co tam zostało z Mayweathera, refleks, szybkość i tak dalej, ale w pierwszej walce dosłownie wyłączył Pacquao. Wyłączył. Teraz zrobiłby pewnie to samo bo zwyczajnie ma na niego sposób.
Uwielbiam Pacmana, ale Floyd to jednak wybitny bokser.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.