PAWEŁ SKRZECZ ZAPRASZA - TURNIEJ W WARSZAWIE

Redakcja, Informacja własna

2018-10-03

Przed nami kolejny, tym razem, jubileuszowy XVI Turniej Bokserski 'Paweł Skrzecz Zaprasza'. Jubileuszowy gdyż z okazji 10-lecia istnienia klubu Akademia Walki, mieszczącym sie przy ulicy Kinowej 19, a dobra okolica praskiej części i bliskość kompleksu parkowego sprzyja traningom dzieci i młodzieży.

Ze względu na to, że turniej połączony jest z rocznicowymi obchodami, własciciele klubu Akademii Walki przewidzieli wyjątkowe nagrody i wyróżnienia dla awodników: min. medale, puchary. dyplomy.

Prawo walki o trofea, atakże o coś czego nie odbierze w przyszłości nikt - satysfakcji z rywalizacji na równym polu ringowych zmagań -  mają wszystkie kategorie wiekowe. Każdy musi posiadać aktualne badania od lekarza sportowego oraz orzeczenie, że jest zdolny do treningów i do brania udziału w zawodach. Ze względu na bezpieczeństwo, młodzieżowcy i seniorzy startują w kaskach ochronnych na głowę, Ci którzy się do tego nie dostosują nie zostaną do zawodów dopuszczeni.

Zostało jeszcze trochę czasu, aby zrobić odpowiednie badania, wyrobić licencję i spróbować swoich sił w walce na prawdziwym ringu, dlatego gorąco zachęcamy do udziału wszystkich klubowiczów Akademii Walki - każdy zostanie dobrany według wagi i umiejętności, więc pozostaje przekuć stres w we wspaniałe wyzwanie rywalizacji.

Ponadto w trakcie trwania turnieju przyznamy szczególne wyróżnienia w następujących kategoriach:
- Najlepszy zawodnik turnieju
- Najlepsza zawodniczka turnieju
- Najlepszy klub turnieju

Zgłoszenia od uczestników przyjmujemy w nieprzekraczalnym terminie do dnia 16 października (wtorek) za pośrednictwem wiadomości prywatnych na Facebooku oraz maila [email protected] o treści: imię i nazwisko zawodnika, wiek, waga, liczba rozegranych walk, przybliżone doświadczenie (w latach); nazwa klubu lub miejsca gdzie sie ćwiczy.

Biorąc pod uwagę zainteresowanie poprzednimi edycjami to o uczestnictwie w Turnieju decydować będzie jeszcze kolejność zgłoszeń, o czym na bieżąco będziemy informować.

Jubileuszowy XVI Turniej Bokserski "Paweł Skrzecz Zaprasza" Warszawa, ulica Kinowa 19