SPENCE CHCE W PRZYSZŁOŚCI WALCZYĆ W WADZE ŚREDNIEJ

Mistrz IBF w wadze półśredniej Errol Spence Jr (24-0, 21 KO) zapowiedział, że przejdzie z czasem do wagi junior średniej, a potem średniej.

28-letni Amerykanin rozgląda się obecnie za walką unifikacyjną w limicie 147 funtów. W przyszłości będzie chciał jednak ruszyć na podbój wyższych kategorii wagowych.

- Na pewno przejdę do wyższej wagi, ale wciąż mam wiele do zrobienia w półśredniej. Raczej nie zmienię wagi w ciągu najbliższych dwóch lat. Przejdę jednak do junior średniej wcześniej, jeśli pojawią się dobre pieniądze. Myślę nawet o wadze średniej, a pewnie mógłbym pójść i do super średniej, gdyby tytuł posiadał w niej zawodnik o mniejszych gabarytach. Ale myślę, że pozostanę w średniej - oznajmił.

W swoim ostatnim występie, który miał miejsce w czerwcu, Spence zastopował w pierwszej rundzie Carlosa Ocampo.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: lubieznyzenon
Data: 02-10-2018 16:16:36 
W sumie walczy od początku w półśredniej, więc OK. Choć w średniej potrafią być prawdziwe freaki, taki Jacobs wyglądałby przy nim jak ojciec.
 Autor komentarza: Deadpool89
Data: 02-10-2018 17:05:56 
I to jest nastawienie godne prawdziwego mistrza, podboje w wyższych kategoriach sprawiaja ze ,, mistrz, staje się legendą za życia, np:Pacman, FMJ czy RJJ. Ogólnie Spence to na tą chwilę mój ulubiony zawodnik, i patrząc na niego w akcji jestem przekonany ze jeszcze długo nikt nie da mu rady.
 Autor komentarza: Bromantan
Data: 02-10-2018 17:41:45 
Thurman wiecznie kontuzjowany, Garcia ostatnio przegrał, Porter walczy raz całkiem dobrze raz słabo. Tak więc w swojej dywizji moim zdaniem jest drugi pierwszy jest Crawford który moim zdaniem raczej latwo powinien Spenca pokonać ale o tym sie raczej nie przekonamy. Konflikt telewizji i promotorów.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.