Archiwum wiadomości z dnia: 2018-09-27

 GŁOWACKI-WŁASOW: HISTORIA BOKSU W UIC PAVILION, POLSKIE STARCIA

Krzysztof Głowacki (30-1, 19 KO) ponownie zawita do Stanów Zjednoczonych, by po dwóch latach stoczyć walkę z pięściarzem z topu wagi junior ciężkiej. 10 listopada w hali UIC Pavilion w Chicago w pojedynku ćwierćfinałowym serii World Boxing Super Series "Główka" zmierzy swe siły z groźnym Maksimem Własowem (42-2, 25 KO). Dziś zajmiemy się nie ich walką, tylko miejscem, w którym rozegra się ten spektakl.MODA NA STARCIA OKRĘGOWE

Nadchodzi moda na długo-wyczekiwane przez kibiców, zawodników i szkoleniowców, rywalizacje międzyokręgowe, które tylko zwiększają wachlarz technik i umiejętności. Zapraszamy na kolejny mecz, tym razem Warmińsko-Mazurscy wojownicy spotkają się reprezentacją Pomorza.
ZHANG ZHILEI JEDNĄ Z OPCJI ANTHONY'EGO JOSHUY?

Na początku sierpnia obchodziliśmy szóstą rocznicę ich pierwszego spotkania, w ćwierćfinale Igrzysk Olimpijskich w Londynie. Na punkty - 15:11, Anthony Joshua (22-0, 21 KO) pokonał wówczas Zhanga Zhilei (19-0, 15 KO) i wszedł do strefy medalowej. Cztery lata wcześniej Chińczyk zdobył srebro olimpijskie. Czy w niedalekiej przyszłości, już na ringach zawodowych, doczekamy się ich rewanżu? Bardzo prawdopodobne.

NAJMŁODSZY WOJOWNIK

Brać pięściarska nie raz pokazywała jak bardzo się integruje, a jeśli chodzi o zdrowi i życie człowieka to widać to szczególnie. Najmłodszy wojownik potrzebuje drugiej połowy serca, dlatego podczas cyklicznego Międzynarodowego Grand Prix, zbierane będą środki na leczenie i rehabilitację Michałka. Zapraszamy do Myślenic.


WIDEO: KAMIL MŁODZIŃSKI NA OBOZIE TRENINGOWYM W WIELKIEJ BRYTANII

Dwa tygodnie temu informowaliśmy Was o zagranicznych treningach Kamila Młodzińskiego (9-2-4, 5 KO). Przed nim dwa trudne pojedynki. Najpierw wystąpi 27 października w 'Bitwie o Śląsk', boksując o tytuł Międzynarodowego Mistrza Polski. A już 17 listopada w Radomiu na dystansie ośmiu rund skrzyżuje rękawice z Rafałem Grabowskim (4-0, 1 KO). Prezentujemy Wam fragmenty treningów Kamila z Wielkiej Brytanii.


SERBOWIE BEZ GWIAZD

Znamy składy meczu kadry narodowej seniorów Polska kontra Serbia. Czy kolejny łatwy mecz na naszym terenie? Czy świeża reprezentacja Serbii okaże się twardą skałą do skruszenia? Wszystkiego dowiemy się już w piątkowy wieczór.WILDER vs FURY: LUIS ORTIZ NA ROZPISCE

Na początku marca Luis Ortiz (29-1, 15 KO) był o krok, a w zasadzie jeden cios, od zrzucenia z tronu WBC Deontaya Wildera (40-0, 39 KO). Ostatecznie poległ w dziesiątej rundzie, lecz pozostawił po sobie świetne wrażenia. Kubański niszczyciel kolejny pojedynek stoczy na gali z udziałem Wildera.WIDEO: ZAPOWIEDŹ WALKI WILDER vs FURY

Deontay Wilder (40-0, 39 KO) i Tyson Fury (27-0, 19 KO) spotkają się 1 grudnia w hali Staples Center w Los Angeles. Wszystko pokaże stacja Showtime w systemie PPV. Najtańsze bilety rozpoczynają się już od 75 dolarów. A oto pierwsza oficjalna zapowiedź wideo tej potyczki o pas WBC wagi ciężkiej.

OSKARŻANY ORTIZ WYCOFANY Z GALI, NOWY RYWAL DLA MOLINY?

Ludzie odpowiedzialni za projekt Premier Boxing Champions mogli sporo stracić wizerunkowo, więc postanowiono wycofać z rozpiski Victora Ortiza (32-6-3, 25 KO), oskarżonego o gwałt i napaść seksualną. Nie wiadomo jeszcze, co dalej z Johnem Moliną Jr (30-7, 24 KO). Szukany jest teraz rywal dla niego, ale głównym daniem telewizyjnym będzie starcie Brandona Figueroy (16-0, 11 KO) z Oscarem Escandonem (25-4, 17 KO).


WIDEO: ZAPOWIEDŹ GALI KNOCKOUT BOXING NIGHT 4

Już 6 października kolejna gala z cyklu Knockout Boxing Night, tym razem w Zakopanem. W walce wieczoru Krzysztof Włodarczyk (55-4-1, 38 KO) spotka się z Alem Sandsem (20-3, 18 KO). Kibicom pokażą się również Patryk Szymański (19-0, 10 KO), Fiodor Czerkaszyn (10-0, 7 KO), Damian Kiwior (3-0) czy Łukasz Różański (9-0, 8 KO). Oto krótka zapowiedź wideo tej gali.