WILDER vs FURY: ZAWODNIKÓW CZEKA INTENSYWNA PROMOCJA

Wiemy już oficjalnie, że starcie Tysona Fury'ego (27-0, 19 KO) z Deontayem Wilderem (40-0, 39 KO) o pas WBC wagi ciężkiej odbędzie się 1 grudnia w hali Staples Center w Los Angeles. I już wkrótce ruszy machina promocyjna.

Obu pięściarzy czeka krótka objazdówka. Tour zaczną w najbliższy poniedziałek w Londynie. Dwadzieścia cztery godziny później czeka ich konferencja prasowa w Nowym Jorku na wschodnim wybrzeżu, a w środę pojawią się już w miejscu docelowym, czyli na zachodzie, w Los Angeles. Trasa niezwykle wyczerpująca, ale swoje trzeba odbębnić przy tak dużej i medialnej walce.

Fury po trzydziestu miesiącach obżarstwa i picia wrócił w lecie i odbudował się dwoma zwycięstwami nad przeciętnymi zawodnikami. Wciąż miał jeszcze nadwagę, lecz z każdym kolejnym miesiącem prezentuje się coraz lepiej. Uważany za faworyta "Brązowy Bombardier" podejdzie w tym pojedynku do już ósmej obrony tytułu mistrza świata wagi ciężkiej federacji World Boxing Council.

A na kogo Wy stawiacie?

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: herrmefisto
Data: 27-09-2018 10:18:57 
Wilder przez KO do 6 rundy. Fury nie przekonał mnie dwoma zwycięstwami nad rywalami, których nawet Szpilka czy Wawrzyk by znokautował...
 Autor komentarza: Granitechin
Data: 27-09-2018 10:30:29 
Ja sie wstrzymam z typowaniem walki do momentu wazenia jakby Fury dał radę zrobic formę z Kliczki to sprawi niespodziankę.
 Autor komentarza: WalterAlfa
Data: 27-09-2018 10:59:22 
Ech muszę przyznać, że zaczynam wierzyć, że to prawda.
Normalnie bym się cieszył bardzo, ale Fury nie jest gotowy. Do gotowości brakuje mu jednej dużej walki. Whyte, Miller, Kownacki, nawet Chisora.
"Szybkie KO w wykonaniu Wildera" - coś w tym stylu powiedział niedawno Pindera.
 Autor komentarza: Bromantan
Data: 27-09-2018 12:05:23 
Szybkiego KO nię będzie bo wilder często boi sie boksować sam Fury tez atakować nie będzie z obawy przed kontrą, zresztą Fury głównie boksuje z defensywy. Tak obu panów czeka intensywna praca medialna która raczej i tak na zainteresowanie sie nie przełoży. Stawiam na taką wtopę jaka u nas była gala najmana. Ktoś tu finsowo po dupie dostanie, nie wiem jak sportowo czy finasowo to ma wypalić.
 Autor komentarza: chemikaly
Data: 27-09-2018 12:19:03 
Granitechin
Jeśli wierzyć wadze z walki Fury - Pianeta to Tyson w ostatnim pojedynku wniósł do ringu tylko 11 funtów więcej niż w walce z Władimirem, to jest niecałego 5kg czyli przy takich gabarytach naprawdę nie robi to żadnej różnicy. Co ciekawe Tyson ważył mniej niż w walce z Hammerem czy Chisorą. On nigdy nie był atletą, porównajcie zdjęcia z ważenia z Pianetą i z Hammerem.
http://www.bokser.org/content/2018/08/18/190943/index.jsp
http://www.bokser.org/content/2015/02/27/223322/index.jsp

Wynik walki może iść w obie strony, Fury jest cholernie śliski i niewygodny, zwłaszcza przy swoich gabarytach, jeżeli będzie ruszał się dobrze na nogach to Wilder może mieć mocno pod górkę.
Chociaż wciąż będę powtarzał, uwierzę gdy zobaczę ich w ringu.
 Autor komentarza: Poirot
Data: 27-09-2018 17:42:03 
Wystarczy wyłączyć prawy prosty Wildera. Trudne, ale nie niemożliwe. Fury dla mnie faworytem.
 Autor komentarza: Deadpool89
Data: 27-09-2018 19:39:39 
Wilder nie będzie się bał wjechać w Furego bo wie ze ten ma wate w łapach i krzywdy mu żadnej nie zrobi (w poruwnaniu do siły coosu ortiza to można śmiało powiedziec ze tyson to glaszcze a nie bije)

Ko na cyganie pewne, kwestia taka kiedy alabama zdecyduje sie na zryw, ktoś wyżej napisał ze furry jest śliski...ano jest tyle ze Wilder ma radar laserowy w tej prawej ręce heh
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.