Archiwum wiadomości z dnia: 2018-09-24

 
PROMOTOR RZADKIEWICZ: W ANGLII PIĘŚCIARZE SPRZEDAJĄ MNÓSTWO BILETÓW

Włodzimierz Rzadkiewicz jest szefem stajni Ring Club Professional, który 9 września w Poznaniu zorganizował galę, podczas której w walce wieczoru skrzyżowali rękawice Aleksander Strecki oraz Bartłomiej Grafka. Na jego wcześniejszej imprezie swój pojedynek stoczył także Patryk Szymański. Po ważeniu przed galą porozmawialiśmy z nim o bokserskim biznesie - między innymi o sprzedaży biletów przez zawodników boksu i innych sztuk walki, promocji w social mediach, kartach walk, boksie kobiet.

BELLEW: TO MOJA OSTATNIA WALKA - USYK: ON STANOWI SPORE WYZWANIE

Tony Bellew (30-2-1, 20 KO) znów będzie startował z pozycji przegranego, ale on już przecież wiele razy udowadniał, że nie można go lekceważyć. Już 10 listopada w Manchesterze starcie bombardiera z Liverpoolu z absolutnym królem kategorii cruiser, mistrzem świata WBC/WBA/WBO/IBF Aleksandrem Usykiem (15-0, 11 KO). Dziś panowie znów stanęli twarzą w twarz podczas konferencji prasowej promującej to wydarzenie.


CHUDECKI O ROZWOJU SWOJEJ AKADEMII ORAZ NOWYM PROJEKCIE

Krzysztof Chudecki od kilku lat nie jest już pięściarzem zawodowym, ale prężnie działa w boksie jako trener i prowadzący Akademię Boksu w Poznaniu. 13 października w Klubie Muzycznym B17 w stolicy Wielkopolski zorganizuje wraz ze swoim wspólnikiem Extra Galę Poznań Fight Night. Będzie to sportowo-klubowa edycja - boks połączony z muzyką. Sportowe emocje z show. O nowym projekcie Chudecki opowiedział w rozmowie z Bokser.org.