Archiwum wiadomości z dnia: 2018-09-22

 SZPILKA vs WACH: DZIŚ POZNAMY SZCZEGÓŁY

Kibice czekali z niecierpliwością i teraz dostają dwie pieczenie na jednym ogniu. Kilka godzin wcześniej ogłoszono starcie Wildera z Furym, a plotki głoszą, że również dziś oficjalnie zostanie zatwierdzone hitowe starcie na naszym podwórku w wadze ciężkiej - Artur Szpilka (21-3, 15 KO) kontra Mariusz Wach (33-3, 17 KO).


WILDER Z FURYM 1 GRUDNIA!

Stało się. Deontay Wilder (40-0, 39 KO) oraz Tyson Fury (27-0, 19 KO) podpisali kontrakty na walkę o tytuł mistrza świata wagi ciężkiej federacji WBC. Pojedynek odbędzie się 1 grudnia - niemal na pewno w Staples Center w Los Angeles, choć Las Vegas wciąż nie odpuszcza. Kibice za oceanem obejrzą tę potyczkę w systemie pay-per-view.MICHAŁ LEŚNIAK PO WYGRANEJ NAD NJEGACEM

Michał Leśniak (9-1-1, 2 KO) stosunkowo łatwo pokonał Ivana Njegaca, lecz po zejściu z ringu narzekał na kontuzjowane dłonie. - Mam nadzieję, że będzie mi dane wrócić już w przyszłym miesiącu - zastrzegł pięściarz z Wałbrzycha. O licznych urazach, walkach polsko-polskich i wielu innych sprawach porozmawialiśmy tuż po jego zejściu z ringu.

DAVID HAYE: POWIETKIN NAJGROŹNIEJSZYM RYWALEM JOSHUY!

Zdecydowana większość ekspertów stawia dziś na Anthony'ego Joshuę (21-0, 20 KO), ale są i tacy, którzy ostrzegają go przed Aleksandrem Powietkinem (34-1, 24 KO). Jednym z nich jest dawny król kategorii cruiser i były champion WBA wagi ciężkiej, emerytowany już David Haye. - Powietkin to jedyny zawodnik na świecie, którego AJ nie może wpuszczać w półdystans - mówi sławny 'Hayemaker'.


TYSON FURY DO WILDERA: WRACA KRÓL!

- Cokolwiek wniesiesz do ringu, ja znajdę na to odpowiedź i skontruję. Potrafisz bardzo mocno uderzyć, ale ja również i niczym nie zdołasz mnie przestraszyć. Ty jesteś pewny swego, a ja swego - mówi Tyson Fury (27-0, 19 KO) do Deontaya Wildera (40-0, 39 KO). Walka o tytuł mistrza świata wagi ciężkiej federacji WBC już 1 grudnia, prawdopodobnie w Los Angeles.JOSHUA vs POWIETKIN - TYPOWANIE EKSPERTÓW

Walki o mistrzostwo świata wagi ciężkiej zawsze wzbudzają wśród kibiców i ekspertów największe emocje. Już za kilka godzin Anthony Joshua (21-0, 20 KO) przystąpi do obrony swoich czterech tytułów w hitowym starciu z Aleksandrem Powietkinem (34-1, 25 KO), a o typ na ten pojedynek pokusiły się znane postacie ze świata pięściarstwa.