PRICE: ZAMIERZAM W KOŃCU WYKORZYSTAĆ SWÓJ POTENCJAŁ

35-letni David Price (22-5, 18 KO) wierzy, że najlepsze lata ma dopiero przed sobą. W sobotę na Wembley Anglik zaboksuje z Siergiejem Kuzminem (12-0, 9 KO).

- Jestem gotowy, by ciągu najbliższych trzech lat przebić wszystko, co osiągnąłem do tej pory. Nie mówię, że zostaną mistrzem świata czy coś takiego, ale wierzę, że wykorzystam w końcu potencjał, który pokazywałem w przeszłości - powiedział pięściarz z Liverpoolu.

- Na wczesnym etapie kariery odczuwałem dużą presję, szkoda, że nie mogę się cofnąć w czasie z nastawieniem psychicznym, jakie mam teraz. Mógłbym się wtedy bardziej wyluzować. W tej chwili cieszę się każdą chwilą, bo będzie mi brakować boksu, kiedy już zakończę karierę - dodał.

Głównym wydarzeniem jutrzejszej gali będzie starcie Anthony'ego Joshuy (21-0, 20 KO) z Aleksandrem Powietkinem (34-1, 24 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: teanshin
Data: 21-09-2018 14:34:38 
Niestety jutro jego marzenia pękną jak jego szklana broda. Szkoda mi Prica bo faktycznie przez słaba psyche i jeszcze słabszą szczękę ma nie wykorzystany potencjał w postaci dobrego ciosu i warunków fizycznych.
 Autor komentarza: Zartan
Data: 21-09-2018 18:28:29 
Swoje co ?
 Autor komentarza: adambw
Data: 21-09-2018 21:41:48 
Prawda jest taka za to bardzo mily sympatyczny gosc,troche ma dziwne spojrzenie bo oczy troche jakby rozjechane..fakt kawal chlopa z niego jest ale nogi ma slabe i tak dziwnie na nich chodzi.mialem okazje poznac go osobiscie,no coz nie wszyscy jestesmy z tej samej gliny,
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.