MALIGNAGGI: WIELU KIBICÓW Z CHĘCIĄ OBEJRZY REWANŻ MAY-PAC

Paul Malignaggi zapewnia, że nie zabraknie chętnych, aby zobaczyć walkę rewanżową pomiędzy Floydem Mayweatherem Jr (50-0, 27 KO) a Mannym Pacquiao (60-7-2, 39 KO).

Pięściarze spotkali się niedawno w Tokio, a przebywający od ponad roku na emeryturze Amerykanin stwierdził, że zmierzy się z Filipińczykiem w grudniu. Potem powiedział, że stoczy walkę na przetarcie, zanim ponownie skrzyżuje rękawice z "Pac Manem".

Pierwsza walka, wygrana przez Mayweathera jednogłośnie na punkty po dwunastu rundach, nie spełniła oczekiwań kibiców, dlatego część z nich skrytykowała pomysł rewanżu i zapowiedziała, że go nie obejrzy.

- Ta walka się sprzeda, to oczywiste. Niedzielni kibice kupią wszystko. Zresztą nawet kibice boksu... Nie chcą obejrzeć tej walki? Gówno prawda! Jest wiele walk, które zobaczyłbym chętniej, ale jeśli do niej doprowadzą, to co, mam jej nie oglądać? Jakoś bym znalazł czas - skomentował Malignaggi.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: SugarRayRobinson
Data: 21-09-2018 13:02:58 
Malignaggi ma jak najbardziej rację. Mimo, że obecnie ta walka nie wnosi nic do światowego boksu, i obecnie naprawdę nie ma zapotrzebowania na taką walkę to i tak większość kibiców zasiądzie przed telewizorami. I nie ma się co dziwić! Magnesem będą nazwiska bohaterów. Nie ukrywam,że sam bym tą walkę obejrzał, chociażby z ciekawości jak tym razem zaprezentują się obaj bokserzy :)
 Autor komentarza: Zartan
Data: 21-09-2018 13:05:11 
Ja nie.
 Autor komentarza: rocky86
Data: 21-09-2018 13:17:14 
Obejrzeć pewnie i obejrzą, ale czy za to zapłacą?

Ja bym pewnie obejrzał.
 Autor komentarza: Maniek1986
Data: 21-09-2018 21:44:58 
wszyscy obejrzymy, i ci co mowia ze nei i jecza i ci nie zdecydowani.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.