Archiwum wiadomości z dnia: 2018-09-14

 


FOTORELACJA: MASTERNAK SZYKUJE SIĘ NA DORTICOSA

Mateusz Masternak (41-4, 28 KO) ostro zasuwa pod okiem Zygmunta Gosiewskiego do walki z Yunierem Dorticosem (22-1, 21 KO) w ramach turnieju World Boxing Super Series. Dziś odwiedziliśmy obu panów na sali treningowej. Oto krótka fotorelacja, a już wkrótce więcej materiałów z obozu 'Mastera'.


JAMEEL McCLINE: BRAŁEM. WSZYSCY BRALI!

Jameel McCline (41-13-3, 24 KO) w pewnym momencie należał do ścisłej światowej czołówki wagi ciężkiej, o czym świadczy choćby fakt, że aż czterokrotnie stawał przed szansą zdobycia tytułu mistrza. - Brałem doping. Wszyscy brali - mówi po latach, będąc już na sportowej emeryturze.


WALKA O FINAŁ MIĘDZYNARODOWEGO TURNIEJU W GLIWICACH

Kolejna edycja Międzynarodowych Mistrzostw Śląska Kobiet i powoli zbliżamy się do wielkiego finału, choć już dziś kadetki odbierają puchary za najwyższy stopień podium - medalistki wracają już do swoich krajów, ale juniorki i seniorki pozostają do sobotnich finałów na które już teraz zapraszamy. Relacja z dzisiejszych walk z wynikami na bieżąco w rozwinięciu.


KOMANDOS KOSTECKI POKAŻE SIĘ NA GALI W KOPALNI SOLI W WIELICZCE

Były Mistrz Polski i zwycięzca Turnieju Feliksa Stamma - Mateusz Kostecki, wystąpi podczas organizowanej przez Tomasza Babilońskiego gali Underground Boxing Show X w Wieliczce. Dla Mateusza to będzie występ przed własną publicznością, bowiem pochodzi z Wieliczki, zaś jego pierwszym trenerem był Władysław Ćwierz, ten sam, u którego zaczynał karierę Artur Szpilka.


DUBOIS OSTRZEGA JOSHUĘ, BY TEN NIE LEKCEWAŻYŁ POWIETKINA

Utalentowany Daniel Dubois (8-0, 8 KO) był jednym ze sparingpartnerów Aleksandra Powietkina (34-1, 24 KO) w ramach jego przygotowań do walki z Anthonym Joshuą (21-0, 20 KO) o trzy pasy wagi ciężkiej. Pojedynek odbędzie się w przyszłą sobotę na sławnym Stadionie Wembley w Londynie. Mocno bijący 'Dynamit' ostrzega swojego rodaka, by ten nie lekceważył pretendenta, bo może zapłacić za to srogą karę.


ADRIEN BRONER Z DOŻYWOTNIM ZAKAZEM JAZDY UBEREM

Były mistrz świata wag: super piórkowej, lekkiej, półśredniej i super lekkiej dołożył do swojego rekordu kolejne 'osiągnięcie'. Adrien Broner (33-3-1, 24 KO), który ostatnią walkę stoczył w kwietniu tego roku remisując z Jessie Vargasem (28-2-1, 10 KO), znów narozrabiał, co w przypadku tego zawodnika już staje się tradycją.
REWANŻ KOWALIOWA Z ALVAREZEM NA POCZĄTKU ROKU 2019

Już pod koniec sierpnia Siergiej Kowaliow (32-3-1, 28 KO) poinformował o tym, że postanowił skorzystać z zapisu w kontrakcie i weźmie rewanż ze swoim niespodziewanym pogromcą, Eleiderem Alvarezem (24-0, 12 KO). Teraz wiemy już, że taki pojedynek odbędzie się na początku przyszłego roku i zostanie pokazany przez stację ESPN.