TYSON FURY: JOSHUA I JEGO PROMOTOR ŚMIERTELNIE SIĘ MNIE BOJĄ

Redakcja, Daily Mail

2018-09-14

- Joshua i jego promotor śmiertelnie się mnie obawiają - uważa jak zwykle wygadany i pewny swego Tyson Fury (27-0, 19 KO). Anglik przymierzany jest do starcia z mistrzem świata wagi ciężkiej federacji WBC, Deontayem Wilderem (40-0, 39 KO). Taki pojedynek miałby się odbyć na początku grudnia.

- Ani Joshua, ani jego promotor Eddie Hearn, nie chcą mieć ze mną nic do czynienia. Unikają mnie jak ognia. Są przerażeni wizją walki ze mną - kontynuował "Król Cyganów", który w przeszłości, po zwycięstwie nad Władimirem Kliczką, piastował pasy WBA/IBF/WBO, należące obecnie do Anthony'ego Joshuy (21-0, 20 KO).

- Z ich strony nie było żadnego odzewu w sprawie naszej walki, dlatego też zmierzę się z Wilderem. Joshua i Hearn mają nadzieję, że Wilder mnie pokona - przekonuje Fury.

Szef stajni Matchroom w rzeczywistości proponował Tysonowi walkę, ale nie z Joshuą, tylko Dillianem Whyte'em (24-1, 17 KO).

- Najlepsi powinni mierzyć się z najlepszymi. I dlatego nie mogę walczyć z takimi leszczami jak Whyte czy Bellew - uciął temat Fury.