OBÓZ GOŁOWKINA WCIĄŻ DOKUCZA I PUNKTUJE ALVAREZA

- Trzeba być naprawdę głupcem, by wierzyć w te historyjki o zatrutym mięsie - nie odpuszcza Giennadij Gołowkin (38-0-1, 34 KO), podkręcając atmosferę przed rewanżem z Saulem Alvarezem (49-1-2, 34 KO).

- Gołowkin to naturalny "średni", a Canelo szedł w górę. Kiedy jednak rok temu obaj stanęli obok siebie podczas ceremonii ważenia, ten duży okazał się małym, a ten, który teoretycznie miał być mniejszy, wyglądał na dużo większego - mówi w podobnym tonie znany trener Teddy Atlas.

Obóz "GGG" oprotestował najpierw nowe rękawice Canelo. Teraz z kolei długość bandaży oraz taśmy podczas tejpowania dłoni.

- Są pewne reguły, których należy przestrzegać. Gaza nie była problemem. Ona służy ochronie dłoni. Problemem był natomiast długość bandaży i taśmy. Trener Sanchez miał zastrzeżenia, bo użyto dwa razy więcej taśmy niż stanowią regulacje - tłumaczy Tom Loeffler, promotor Kazacha.

- Wszystkie te kłamstwa i wymówki skończą się w sobotni wieczór. To nie jest rewanż, tylko walka o respekt, honor i uznanie. Giennadij będzie bronił dziedzictwa i honoru tego sportu. Tu chodzi o uczciwość w boksie. Zawodnicy powinni rywalizować na równych, tych samych zasadach - stwierdził Abel Sanchez, szkoleniowiec mistrza świata wagi średniej federacji WBA i WBC.

Tymczasem Miguel Cotto, były rywal Meksykanina, obstawia jego zwycięstwo nad mocno bijącym Kazachem.

- To będzie trudna walka, ale znam Alvareza i wiem, że on będzie potrafił wyeliminować błędy z pierwszej potyczki. W rewanżu będzie mądrzejszy i dlatego stawiam właśnie na niego - powiedział Cotto.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Callisto
Data: 14-09-2018 13:56:22 
Koksonelo po prostu nie lubi rywalizowac na rownych zasadach.
 Autor komentarza: Czengont
Data: 14-09-2018 16:45:01 
"Trzeba być naprawdę głupcem, by wierzyć w te historyjki o zatrutym mięsie."
Dobry pocisk w stronę Sulaimana...
 Autor komentarza: Vitalij71
Data: 14-09-2018 22:20:25 
PTZECIEŻ WIADOMO ŻE TO KIT Z TYM MIĘSEM MEKSYKAŃSKIM I CLENBUTEROL TO LEK DLA ASTAMTYKÓW JAKIM SPOSOBEM ON BY MIAŁ BYĆ W MIESIE DURNE WYTŁUMACZENIE
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.