WSZYSTKIE WYNIKI TESTÓW ANTYDOPINGOWYCH GOŁOWKINA NEGATYWNE

Giennadij Gołowkin (38-0-1, 34 KO) przeszedł 12 niezapowiedzianych badań moczu i 6 badań krwi przed walką z Saulem Alvarezem (49-1-2, 34 KO), która w nocy z soboty na niedzielę odbędzie się w Las Vegas.

Wyniki wszystkich badań, które przeprowadziła agencja VADA, były negatywne. Odbyły się one pomiędzy lutym a ubiegłym piątkiem.

Badaniom poddawany jest także Alvarez, ale ile dokładnie testów przeszedł, nie poinformowano. W lutym Meksykanin oblał dwa testy, co poskutkowało półroczną dyskwalifikacją.

W stawce walki Canelo-Gołowkin znajdą się należące do Kazach pasy WBC, WBA oraz IBO w wadze średniej. Będzie to rewanż za potyczkę sprzed roku, która zakończyła się remisem po dwunastu rundach.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: BezStraha
Data: 11-09-2018 11:30:04 
Łapią koksa Saula ,a dupę z kontrolami w liczbie 18 zawracają GGG.
Oby rudy dostał w łeb...
 Autor komentarza: PanJanekTygrys
Data: 11-09-2018 12:00:33 
No proszę jaki czyściutki.Brawo.Prawdziwy profesjonalista.
 Autor komentarza: puncher48
Data: 11-09-2018 14:42:13 
Prawdziwy profesjonalista nie da się złapać, a tajemnicą poliszynela jest to, iż biorą wszyscy z topu, inaczej na nim by nie byli, a kto nie bierze, to go tam nie ma.
 Autor komentarza: PanJanekTygrys
Data: 11-09-2018 20:27:20 
puncher
100% racji
 Autor komentarza: beniaminGT
Data: 11-09-2018 21:14:13 
Do teraz nie rozumiem tej wpadki Rudego. Mam złe przeczucia, że po tym, jak Gołowkin zbije Rudego po raz wtóry, to on "wpadnie" i będzie trylogia...
 Autor komentarza: strzelacz
Data: 11-09-2018 21:23:06 
@puncher48 , @janekTygys

Czy wy jestescie lekarzami albo pracujecie w WADA ze wiecie co dokladnie biora sportowcy ? Oni wiedza bardzo dokadnie .... Wszyscy z topki biora , ale to co jest dopuszczalne ... Rudy wzial za duzo tego co bylo zabronione i dlatego wyszlo na jaw ....
 Autor komentarza: Shay
Data: 12-09-2018 03:03:48 
@Strzelacz

Bo to typowa Januszeria, która nie rozumie, że po co bokser ma coś brać, gdy trzyma w ryzach( na tyle by schodzić na walki) wagę?

A mając wage można zrobić kondycję. Nie potrzeba do tego" koksu". Przecież podczas walki, jak twierdzą koledzy, wszyscy są już" wyczyszczeni".

Niedozwolone specyfiki mogą się przydać gdy ktoś idzie w górę z wagą, by przybrać na masie mięśniowej w krótkim czasie, ograniczając wzrost tkanki tłuszczowej.

Przecież przykład Kownackiego to( jeden z mnóstwa w boksie w historii jak i obecnie!) najlepszy wskaźnik, że w boksie liczy się technika, jak nigdzie indziej. Mając taką mase, profesjonalnym piłkarzem czy koszykarzem by nie mógł być.

Choć zaraz ktoś napiszę" HURR DURR JAKOM TECHNIKE MA KOWNACKI?! JA BYM GO ROZWALIŁ!". No cóż- taką, że tych ponoć z lepszą, na dodatek mających lepsze warunki fizyczne, rozjechał jak walec.

Tak że to jego technika, jakkolwiek estetyczna dla oka była lepsza, była efektywniejsza. Gdyby zrzucił cały kałdun, to by nie zostawał z nogami, tylko skakałby za ciosem.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.