GOŁOWKIN vs CANELO II W TVP - TRENERZY PODKRĘCAJĄ ATMOSFERĘ

Redakcja, Informacja własna

2018-09-11

Dobra wiadomość dla bokserskich kibiców. Sobotni rewanż Giennadija Gołowkina (38-0-1, 34 KO) z Saulem Alvarezem (49-1-2, 34 KO) będzie transmitowany przez TVP1 i TVP Sport.

Rośnie napięcie, obu zawodnikom zostało już niewiele do zbicia, a atmosferę zaczynają podgrzewać dodatkowo ich trenerzy - Abel Sanchez i Eddy Reynoso.

- Gołowkin to małpa - wystrzelił kilka dni temu Jose Reynoso, ojciec Eddy'ego i członek sztabu "Canelo". - On potrafi się tylko bić, nie ma pojęcia o boksowaniu - wtrącił syn i pierwszy szkoleniowiec.

- Przecież Reynoso nigdy nie trenował medalistów olimpijskich i nie doczekał się jak ja osiemnastu mistrzów świata w boksie zawodowym. Kiedy dojdzie do tego poziomu, być może zdąży nauczyć się ogłady - ripostuje Sanchez.

- Gołowkin to dobry zawodnik, ale pokonywał tylko takich, którzy nie mieli z nim szans już na starcie. Z zawodnikiem dobrze poruszającym się po ringu, dobrze boksującym, będzie wyglądał znacznie gorzej. Zobaczycie w sobotę, jakiego naprawdę kalibru to zawodnik - zakończył Reynoso.