GARCIA I PORTER ZAPOWIADAJĄ WOJNĘ

My czekamy oczywiście na walkę Kownacki vs Martin, ale głównym wydarzeniem wieczoru na Brooklynie będzie starcie wielkich gwiazd wagi półśredniej. Danny Garcia (34-1, 20 KO) i Shawn Porter (28-2-1, 17 KO) rywalizować będą dziś w nocy o wakujący tytuł mistrza świata federacji WBC.

- Często wygrywałem walki, w jakich nie byłem faworytem. Paru ludzi zarobiło na mnie u bukmacherów. Tak samo będzie i tym razem - zapowiada Porter.

- Odzyskanie pasa WBC znaczy dla mnie wszystko. To nowy rozdział w mojej karierze. Odzyskam co tak naprawdę należy do mnie. Uważam siebie wciąż za najlepszego "półśredniego" na świecie i po prostu muszę to teraz, po raz kolejny, udowodnić. A potem będę chciał unifikować kolejne pasy. Następny będzie Errol Spence Jr. Interesują mnie tylko największe walki - nie ukrywa Garcia.

- Będę wywierał na nim presję i wciągał go w wymiany. Sprawię, że poczuje się mało komfortowo. To dla mnie najważniejsza walka w karierze, mój "Super Bowl". Będę szybszy, agresywniejszy i wygram - obiecuje Porter.

- Liczy się tylko zwycięstwo. Chcę, by mój syn ukarał Garcię za to wszystko co mówił - wtrącił Ken Porter, ojciec i trener byłego mistrza federacji IBF.

- Rywal jest agresywny, ale ja lubię przeciwników, którzy na mnie nacierają. Wtedy trafiam swoimi kontrami, a biję mocno z obu rąk. I on to poczuje. Będę przygotowany na wszystko, na wojnę, boksowania, atakowanie czy kontrowanie. Zamierzam dyktować tempo, a bardzo ważne będzie umiejętne dobieranie akcji i ciosów - zakończył Garcia.

Transmisję z gali na Brooklynie przeprowadzi Canal+ Sport. Początek od 3:00.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: gerlach
Data: 08-09-2018 17:59:55 
Dla mnie ta walka w cieniu starcia Baby Face :)
 Autor komentarza: MLJ
Data: 08-09-2018 18:31:50 
Stawiam na Danny'ego Garcię na pkt. Porter wytrzyma, ale będzie wywracany..
 Autor komentarza: Poniatowski
Data: 08-09-2018 18:41:32 
Danny lepszy technicznie wygra na punkty
 Autor komentarza: MICHAELMOORER
Data: 08-09-2018 19:10:01 
Jestem za Porterem lubie tego wariata , ale Garcia zdaje się mieć chłodniejszą głowę większą inteligencje ringową i większe oczko. Stawiam na Garcie przed czasem 9-11 rd.
 Autor komentarza: Junito
Data: 08-09-2018 21:55:30 
Portera przez KO raczej nie ustrzeli, ale na pkt wygra. DSG myśli w ringu i wydaje sie być tez dobrej formie, chociaż statnio mocno skupił sie na swojej marce odzieżowej. Świetna sobota.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.