Archiwum wiadomości z dnia: 2018-09-07

 GRAFKA CIĘŻSZY OD STRECKIEGO PRZED REWANŻEM NA GALI W POZNANIU

Bartłomiej Grafka (21-30-3, 10 KO) okazał się cięższy od Aleksandra Streckiego (5-1-1, 3 KO) podczas oficjalnej ceremonii ważenia przed Galą Sportów Walki RCP2 Boks & K1, która odbędzie się jutro w hali UAM na Morasku w Poznaniu. Dla obu panów będzie to rewanż za ubiegłoroczną potyczkę, po której ręce w geście zwycięstwa podniósł podopieczny Silesia Boxing. W stawce pojedynku znalazł się tytuł międzynarodowego mistrza RP w wadze średniej.
ROZPOCZNIJ SWOJĄ WALKĘ!

Popularność i kontrowersje, to jest to czym żyją 'Białe Kołnierzyki'. Czy niedoświadczony może wejść między liny i rywalizować jak prawdziwy zawodnik? Pytań jest wiele, ale na pewno daje to wiele emocji i póki traktują to jako formę mocnej rekreacji to chyba warto się zjawić na takiej gali jako główny aktor widowiska lub kibic.
WIDEO: WAŻENIE PRZED REWANŻEM GRAFKA vs STRECKI

W zeszłym roku obaj stworzyli świetne widowisko. Początek wyraźnie dla Aleksandra Streckiego (5-1-1, 3 KO), ale Bartłomiej Grafka (21-30-3, 10 KO) udanym finiszem zdołał odwrócić losy potyczki. Jutro obu czeka rewanż, a lepszy z tej dwójki wróci do domu z pasem Mistrza Polski wagi średniej. Zobaczcie obu podczas dzisiejszej ceremonii ważenia.