ROZPOCZNIJ SWOJĄ WALKĘ!

Redakcja, Informacja własna

2018-09-07

Popularność i kontrowersje, to jest to czym żyją 'Białe Kołnierzyki'. Czy niedoświadczony może wejść między liny i rywalizować jak prawdziwy zawodnik? Pytań jest wiele, ale na pewno daje to wiele emocji i póki traktują to jako formę mocnej rekreacji to chyba warto się zjawić w Słupsku.

Są różne sposoby na wejście do ringu. Można zostać sędzią >>>. Można być zawodnikiem trenującym od młodzika, lub talentem ujawniającym sie dopiero jako młodzieżowiec, ale może warto wstać zza biurka i sprawdzić się jako rekreacyjny pięściarz? Czy jest to możliwe? Okazuje się że tak!

Po przetarciu szlaków, choćby przez kontrowersyjnego, ale pracowitego i chyba najciekawszego wojownika Rafała Jackiewicza >>> Który często pokazuje rywalizację trenujących nie tylko pod jego okiem, zapaleńców z korporacji na galach White Collar Boxing. Włąśnie do tego grona dołączyły północne rejony, a dokładnie Słupsk.

Inicjatywa dla każdego, kto trenuje lub chce zacząć trenować boks. Bez względu na swoje doświadczenie, umiejętności czy staż treningowy możesz stoczyć własny pojedynek bokserski podczas tego wyjątkowego wydarzenia. Przełam strach, podnieś rękawice i spróbuj swoich sił w ringu! Poczuj adrenalinę i smak rywalizacji wchodząc między liny! Liczą się przede wszystkim chęci, odwaga oraz determinacja.

Jeżeli trenujesz boks rekreacyjnie lub chciałbyś dopiero rozpocząć przygotowania i stanąć do walki to możesz już teraz skontaktować się telefonicznie +48 889 965 567 lub mailowo [email protected]. Pomogą Ci znależć trenera w Twoim mieście, z którym możesz przygotować się do pojedynku.

Intensywna praca, trud i wysiłek włożone w treningi bokserskie przyniosą satysfakcję, pewność siebie i poprawę kondycji fizycznej. To idealne rozwiązanie dla trudów życia codziennego oraz mozliwość uwolnienia tłumionych emocji.

PODEJMIJ WYZWANIE I ROZPOCZNIJ SWOJĄ WALKĘ!

Zasady WCBE Kobylnica k/Słupska:
- przeciwnicy, którzy staną naprzeciw siebie w ringu będą dobierani indywidualnie na podstawie doświadczenia i wagi, po konsultacji z zawodnikami i trenerami prowadzącymi,
- uczestnicy muszą mieć ukończone 18 lat,
- wszyscy uczestnicy przejdą badanie lekarskie przed galą,
- czas trwania walki - 3 rundy po 2 minuty, 1 minuta przerwy pomiędzy rundami,
- organizator zapewnia rekawice 16 uncjowe i pełne kaski (można mieć swój kask jeżeli zostanie zatwierdzony przez organizatora),
- walki sędziowane będą przez sędziego ringowego i jednego sędziego punktowego,
- sedzia ringowy może przerwać walkę w każdym momencie jeżeli w jego opinii bezpieczeństwo zawodnika jest zagrożone,
- dopuszczalne są remisy.

Wszyscy uczestnicy otrzymają:
- koszulkę i spodenki startowe,
- puchary po walce,
- wejsciówki na galę,
- upominki od sponsorów,
- nagranie video ze swojej walki.

Jeżeli zapiszesz się w terminie do 24 września to koszt udziału w WCBE Słupsk wynosi 800zł. Po tym terminie cena to 1100zł.

White Collar Boxing