DIMITRIJ KUDRIASZOW WYGRYWA PRZED CZASEM I ZARAZ ZNÓW ZABOKSUJE

2018-09-06

Dimitrij Kudriaszow (22-2, 22 KO) wrócił po długiej przerwie spowodowanej porażką z Yunierem Dorticosem w turnieju WBSS. Rosyjski niszczyciel zdjął rdzę ringową pokonując przed czasem Mauricio Barragana (17-4, 10 KO).

Pojedynek był toczony w wolnym tempie, a Dimitrij łapał rytm dopiero po kilku słabszych minutach. W szóstej rundzie trafił mocno rywala lewym sierpowym i ten przyklęknął. Wypluł również ochraniacz na zęby, zyskując kilka dodatkowych sekund, ale Kudriaszow poczuł krew, podkręcił tempo i po kolejnym mocnym ciosie było po wszystkim.

Teraz Rosjanina czeka krótki odpoczynek, bo już w następną sobotę - 15 września w Kemerowie, jego przeciwnikiem będzie Alexandru Jur (17-1, 7 KO).

Podczas gali w Groznym oprócz Kudriaszowa, wygrane do swoich rekordów dopisali również Umar Salamow (22-1, 17 KO) z wagi półciężkiej oraz Apti Dawtajew (16-0-1, 15 KO) z ciężkiej.