GOŁOWKIN: POKAŻĘ CANELO, GDZIE JEGO MIEJSCE

Keith Idec, boxingscene.com

2018-09-05

Giennadij Gołowkin (38-0-1, 34 KO) oświadczył, że Saul Alvarez (49-1-2, 34 KO) zapłaci w ringu za wszystko, co się działo w ostatnich miesiącach.

- Chcę go ukarać za te wszystkie złe rzeczy, które zrobił on i jego sztab. Pokażę mu, gdzie jest jego miejsce - stwierdził Kazach.

Obaj pięściarze podkreślają, że traktują ten pojedynek personalnie. Abel Sanchez, trener Kazacha, jest jednak spokojny i zapewnia, że emocje nie wezmą góry nad jego podopiecznym.

- Nie jest zły. W gymie ma zadanie i będzie je miał także w ringu. "Canelo" zrobił rzeczy, za które według niego powinien zapłacić. I zrobi to w ringu. W gymie to po prostu kolejny dzień treningu. Jest tym samym człowiekiem. Ciężko trenuje. Jest bardzo, ale to bardzo skupiony na tym, żeby ukarać "Canelo", podobnie jak to było przed walką z Curtisem Stevensem - powiedział.

Rewanż Alvarez-Gołowkin o pasy WBC, WBA i IBO w wadze średniej odbędzie się 15 września w hali T-Mobile Arena w Las Vegas. Pierwsza walka zakończyła się remisem po dwunastu rundach.