MIKEY GARCIA: ROZPOCZĘLIŚMY ROZMOWY Z OBOZEM PACQUIAO

Redakcja, ES News

2018-09-02

Miguel Angel Garcia (39-0, 30 KO) przyzwyczaił już nas do skakania po różnych limitach i potyczkach z najlepszymi. Mistrz świata czterech kategorii coraz głośniej mówi o wycieczce do wagi półśredniej, gdzie mógłby skrzyżować rękawice z Errolem Spence'em Jr lub - co chyba bardziej prawdopodobne, z Mannym Pacquiao (60-7-2, 39 KO).

Amerykanin niedawno zunifikował dwa pasy wagi lekkiej. Teraz chętnie przeskoczyłby o pięć i pół kilograma w górę na konfrontację ze sławnym, choć już wiekowym "Pac-Manem", który pokonując w połowie lipca Lucasa Matthysse sięgnął po pas WBA Regular.

- Rozpoczęliśmy już rozmowy z obozem Pacquiao i zobaczymy, co z tego wyjdzie. Inną opcją jest również walka ze Spencem Jr. W każdym razie z Pacquiao mogę boksować wszędzie. My, jak również jego ekipa, jesteśmy zainteresowani takim pojedynkiem. Sprawdzimy więc, czy uda się do niego doprowadzić - stwierdził Garcia.

Przypomnijmy, iż Filipińczyk jest również łączony z Amirem Khanem (32-4, 20 KO), o ile ten wygra oczywiście najbliższą walkę. W każdym razie czy to z Garcią, czy z Khanem, takie zestawienie z Mannym będzie ciekawe.