AJAGBA: HARPER BAŁ SIĘ JUŻ NA WAŻENIU

Efe Ajagba (6-0, 5 KO) twierdzi, że Curtis Harper (13-6, 9 KO), który w ubiegły piątek uciekł z ringu, gdy rozbrzmiał gong otwierający walkę z Nigeryjczykiem, był przestraszony już na ważeniu.

- To na ważeniu zorientowałem się, że się boi. Podszedł do mnie i powiedział, że widział wszystkie moje walki. Poprosił, żebym był dla niego łagodny. Ale dlaczego miałbym być łagodny? To przecież moje życie - powiedział Ajagba.

Harper mówił po walce, że zszedł z ringu, żeby zaprotestować przeciwko niskiej gaży. Po tym incydencie jego wypłata została zamrożona, a on sam może zostać zawieszony przez lokalną komisję bokserską.

- Zacząłem iść w jego stronę i zobaczyłem, jak nagle schodzi z ringu. Byłem w szoku. Pomyślałem, że to może jakiś żart. Zapytałem Ronniego Shieldsa, co się dzieje, dokąd on idzie. Usłyszałem, jak ktoś mówi, że już nie wraca, że nie będzie walczyć - stwierdził Ajagba.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 31-08-2018 15:39:54 
Curtis Harper faktycznie ściemnia z tym protestem przeciwko niskiej gaży, bo gdyby naprawdę chciał zaprotestować to był najbardziej fatalny moment. Mógł przecież zrezygnować dużo wcześniej. A tutaj wszystko zaakceptował i nagle zmienił zdanie, dlatego wersja Efe wydaje się prawdopodobna, mimo, że jest to już stara oklepana śpiewka : "widziałem strach w jego oczach" itp.
 Autor komentarza: JenningsFan
Data: 31-08-2018 18:04:31 
Jeśli to nie była ustawka z tym to Harper musi być kompletnym idiotom.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 31-08-2018 19:08:11 
Nooo skoro Harper prośił żeby ten potraktował go łagodnie to faktycznie zmienia to postać rzeczy, ale nie jest wstydem przegrać walkę, wstyd to jest jej nie podjąć.
 Autor komentarza: BykZBronksuLaMotta3
Data: 01-09-2018 10:52:16 
Oczywiście że sie bał. Jakby sie nie bał to by przecież z ringu nie schodził.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.