WERWEJKO POWRÓCI 15 WRZEŚNIA W LUBECE. STAWKĄ PAS WBO EUROPEAN

Siergiej Werwejko (8-1, 6 KO) swoją kolejną walkę ma stoczyć 15 września podczas gali organizowanej w niemieckiej Lubece. Rywalem Ukraińca będzie niepokonany Turek Ali Eren Demirezen (9-0, 9 KO), a w stawce pojedynku znajdzie się pas WBO European.

Przypomnijmy, że 30-letni Werwejko pozostaje nieaktywny od czasu ubiegłorocznego zwycięstwa z Laszlo Fekete. Potem Siergiej był jeszcze poważnie przymierzany do pojedynku z Mariuszem Wachem, ale ostatecznie plany te spaliły na panewce.

Dwa lata młodszy Demirezen jako amator miał okazję brać udział w turniejach rangi igrzysk olimpijskich i mistrzostw świata, nie odniósł jednak na nich spektakularnych sukcesów. Wprawdzie jako zawodowiec wszystkie dziewięć dotychczasowych walk wygrał przed czasem, natomiast jakość jego rywali była niewielka. Przed Siergiejem zatem spora szansa...

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: pavlus
Data: 28-08-2018 21:33:43 
Wygrywając to wskakuje do pierwszej 15 rankingu WBO i walczy z Joshuą :D
 Autor komentarza: JenningsFan
Data: 28-08-2018 22:41:10 
Przecież on ma obywatelstwo Polskie. Turasa nie znam, ale ma póki co perfekcyjny rekord tyle, że z nikim poważnym aczkolwiek sam fakt, że wszystko kończył przed czasem sugeruje, że jakieś uderzenie mieć musi. Werwejko mnie nie przekonuje i w ciemno pewnie bym postawił na tego Demirezena.
 Autor komentarza: leon84
Data: 28-08-2018 22:49:51 
Co z tego,że ma obywatelswo polskie(jesli ma)?Nie zmienia to faktu,że jest Ukraińcem.Nie ma się co śmiać.Takie walki trzeba z początku wygrywać,żeby dostać szansę poważniejszych rywali.Duża szansa dla Werwejki podskoczyć w rankingu
 Autor komentarza: DevonPL
Data: 29-08-2018 12:35:12 
Demirezen to olimpijczyk z RIO. Odpadł w 1 rundzie. Ma mocny cios, jest sparingpartnerem Joshuy. Werwejko nie będzie dla niego większym wyzwaniem, mimo przewagi warunków fizycznych po stronie Ukraińca.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 29-08-2018 20:52:04 
Jak nie znokautuje turasa to przegra u niemca. Mi się wydaje że kariera Werwejki legła w gruzach, nikt się nim nie interesuje. Nie jest też wybitnym pięściarzem a na tym etapie kariery mieć rok przerwy to już całkowita porażka. Myślę że przegra u niemca i tak się skończy jego Polish dream.
 Autor komentarza: MICHAELMOORER
Data: 29-08-2018 21:58:22 
Werwejko to dobry rywal dla Gary Cornisha
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.