GOŁOWKIN: CANELO WSPIERAJĄ LUDZIE FAŁSZYWI

Zunifikowany mistrz wagi średniej Giennadij Gołowkin (38-0-1, 34 KO) ponownie zaatakował Saula Alvareza (49-1-2, 34 KO), wypominając mu niedawną wpadkę dopingową.

- Nie mam szacunku dla całego jego zespołu, nie tylko dla "Canelo". Znam "Canelo" od dawna. Zachowuje się jak młodzian, słucha swojego promotora i sztabu, to jest cały problem. Ma naprawdę duży problem. Ciągnie się za nim skandal. Nadal pracuje z ludźmi zamieszanymi w tę sytuację - oznajmił "GGG".

- Ja czuję się bardzo komfortowo ze swoim zespołem. Szanuję mój sztab, moich ludzi. Szanuję tych, którzy mnie wspierają, bo ja jestem prawdziwy. Jak jesteś fałszywy, to wspierasz "Canelo". Jak jesteś prawdziwy, to wspierasz mnie - dodał.

Do rewanżu Canelo-Gołowkin dojdzie 15 września w hali T-Mobile Arena w Las Vegas. Kazach położy na szali pasy WBA, WBC i IBO w limicie 160 funtów.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: StewRoid
Data: 27-08-2018 10:53:10 
Gołowkin powinien mieć zakaz wypowiadania się w języku angielskim ;)
przecież on połowy nie trybi co mówi.
 Autor komentarza: BykZBronksuLaMotta3
Data: 27-08-2018 11:04:46 
Ale Gołowkinowi bebzony wywaliło ostatnio. Nie ma szans w rewanżu.

"Jak jesteś fałszywy, to wspierasz "Canelo""

Ja wspieram Alvareza. Mam dość tego twojego prymitywnego stylu boksowania. Canelo pokazuje umiejętności i technike a nie presje i zbieranie na morde. Nazywasz Canelo oszustem a to ty nim jesteś bo sam bierzesz. I jeszcze innych za to krytykujesz...
 Autor komentarza: Granat
Data: 27-08-2018 11:35:13 
"Nazywasz Canelo oszustem a to ty nim jesteś bo sam bierzesz" Tego nie skomentuję.

Co do wypowiedzi Kazacha, to uważam że powinien jednak zmienić swój sztab gdyż prowadzenie zawodnika wg. jednego schematu jest bezowocne. Obawiam się że jeśli znów Gołowkin będzie tak jednowymiarowy jak w pierwszej walce, to przegra.
 Autor komentarza: Callisto
Data: 27-08-2018 11:53:50 
Język może niezbyt lotny ale sens wypowiedzi klarowny. Koksonelo wspomagał się koksem, a w tłumaczenia o skażonym miesie mogli tylko uwierzyć niedzielni janusze. Zatem wniosek jest taki że Koksonelo kłamie i jest fałszywym człowiekiem. Natomiast jeśli rzeczywiście Koksonelo o niczym nie wiedział, to wiedze o szprycowaniu podopiecznego musiał mieć jego sztab. Wniosek, sztab to zafajdani klamcy.
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 27-08-2018 11:56:23 
BykZBronksuLaMotta3
Domyślam się, że Jake La Motta jest twoim idolem. I dobrze, tylko problem w tym, że Jake La Motta nie błyszczał finezją tylko sercem do walki i potrafił zebrać na mordę np. od Sugara Raya Robinsona - podobnie jak według ciebie GGG. Więc gdzie tu logikka w twoich gustach w słowach "Mam dość tego twojego prymitywnego stylu boksowania"? Po prostu przyznaj się do niechęci wobec Gienka a nie wymyślasz dziwne uzasadnienia.
 Autor komentarza: BykZBronksuLaMotta3
Data: 27-08-2018 12:00:46 
poszukiwacz

Nie porównuj GGG do La Motty. Gołowkin nie pokazuje serca do walki tylko walczy z mniejszymi od siebie i jest od nich silniejszy. Kazach po za siłą nie ma nic. W czasach byka z bronxu nikt nie błyszczał finezją.
 Autor komentarza: StewRoid
Data: 27-08-2018 12:11:57 
Gołowkin zapewniał, że dąży do zunifikowania pasów w wadze średniej za wszelką cenę, po czym:
1. zrezygnował z obowiązkowej obrony, wybierając nieaktywnego zawodnika wagi niżej, co jak doskonale zdawał sobie sprawę groziło utratą pasa,
2. odrzucił walkę unifikacyjną wybierając rewanż, z Canelo, który nie ma w średniej żadnego pasa.

Zatem wniosek jest taki, że Borat kładmie, jest fałszywym człowiekiem i w dodatku hipokrytą, zarzucającym innym kłamstwa.

Przy czym, Canelo trudniej udowodnić kłamstwo, bo tak naprawdę nie znamy sytuacji z mięsem w Meksyku, a kłamstwa Golowkina wynikają wprost z jego zachowania.

BTW Callisto, uważasz że na najwyższym poziomie mistrzowie nie biorą dopingu, umiejętnie się maskując, czy biorą wszyscy poza boskim Kazachem?
 Autor komentarza: BykZBronksuLaMotta3
Data: 27-08-2018 12:19:14 
Olejcie tego trolla Callisto. Widać że to młoda osoba która nie ma pojęcia o tym sporcie. On nie wie jak jest naprawde. Myśli że jak kogoś nie łapią to jest czysty. Nie ma co z nim wchodzić w dyskusje.
 Autor komentarza: BykZBronksuLaMotta3
Data: 27-08-2018 12:20:04 
Gołowkin to sie boi wypowiadać nazwisko Saundersa to niech nie gada o unifikacji.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 27-08-2018 13:10:17 
GGG:
- Big drama show
- I love my team, I respect my people, beautiful people
- This is boxing, boxing is not a game
- This is serious business
- I respect Canelo
I od roku tak w kółko. Nie mówię że ma gadać głupoty i wyzywać swoich przeciwników ale zaczął sie robic w wypowiedziach tak samo nudny jak Adamek.
- 5 razy byłem wolny, nie byłem sobą i przegrałem
- Szybki Adamek wygra z każdym, każdy to wie...jak Bóg da.
 Autor komentarza: bloki1984
Data: 27-08-2018 15:28:33 
GGG to klamca I hipokryta. Straciłem do niego cały szacunek.

Fakt ze w teamie Canelo też mówi się różne głupoty ale jakoś nie słyszę tam ciągłego obrażania innych.

Za to w teamie GGG najpierw obraża się innych, nazywa ich tchórzami, kombinatorami, potem powiela się te same ruchy i wciska innym że to biznes, że inny ruch nie ma sensu, że oni chcieli, ale że ten to a tamten tamto.

Przypomnijcie sobie co gadali o Martinezie, Cotto i Canelo jak nie chcieli z nim walczyć bo biznesowo nie miało to żadnego sensu dla wymienionych i porównajcie do tego co powiedzial jego promotor o walce z Derewiacznka.

Gada o tym Canelo a prawda jest taka że on sam jest zwykła dziwką bez honoru. On by wszystkie te pasy oddał żeby tylko mógł z nim walczyć.
 Autor komentarza: eliminator
Data: 27-08-2018 15:52:13 
BykZBronksuLaMotta3 antyfanie golovkina... ciekawe kto ciebie i twoje wypociny bierze na powaznie xD udzielasz sie na tym forum jako wielki "znafca" a tak naprawde to w dupie byłeś i gówno widziałeś :D
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 27-08-2018 16:02:33 
BykZBronksuLaMotta3
"W czasach byka z bronxu nikt nie błyszczał finezją" hehe dobry żart! Tym bardziej, że początek na logikę jest trochę sprzeczny. Bo jeśli czasy La Motty były takie cienkie pod względem finezji to dlaczego nie porównywać GGG do LaMotty skoro walczy w "lepszych" i tym samym "trudniejszych" czasach, gdzie wspomniana finezja wystepuje. To ciekawe "nie pokazuje serca do walki". Skoro twierdzisz, że wszystko zbiera na twarz to raczej trzeba mieć serce do walki, bo bez niego te ciosy szybko by Go zniechęciły. Twoje wypowiedzi są sprzeczne i nielogiczne, rzucasz frazesami a nie argumentami bo przemawia za tobą jakaś powzięta na danego boksera niechęć. Można odnieść wrażenie, że oceniasz Gienka jako boksera na podstawie jego osobowości, która ci nie odpowiada (albo innych bzdurnych aspektów pozaringowych). Z jednej strony to zabawne jak niektórymi targają emocje w wypowiedziach, bardzo trudno znaleźć kogoś na tym forum kto im nie ulega (dotyczy to również mojej osoby). Ty natomiast jesteś emocjonalny w swoich wypowiedziach (by nie powiedzieć - zacietrzewiony) i po prostu się mylisz w tym co napisałeś. Dlaczego niektórzy muszą się tak napinać i pisać takim kategorycznym, mentorskim i krytykanckim tonem jakby dokonali nie wiadomo czego? Nawet jeśli miałeś więcej niż trochę do czynienia z boksem to wyluzuj i trochę pokory.
 Autor komentarza: BykZBronksuLaMotta3
Data: 27-08-2018 16:20:49 
eliminator
"a tak naprawde to w dupie byłeś i gówno widziałeś :D"

To chyba ty.

poszukiwacz
"Bo jeśli czasy La Motty były takie cienkie pod względem finezji to dlaczego nie porównywać GGG do LaMotty skoro walczy w "lepszych" i tym samym "trudniejszych""

Ale sam La Motta też nie miał mega techniki więc jego walki były dla niego trudne. GGG ma jakąś tam technike (mimo że prymityw który lezie tylko do przodu) i walczy z bokserami z też jakąś techniką. Więc jest po równo trollu.


"Skoro twierdzisz, że wszystko zbiera na twarz to raczej trzeba mieć serce do walki, bo bez niego te ciosy szybko by Go zniechęciły. Twoje wypowiedzi są sprzeczne i nielogiczne"

Nie ma serca bo walczy z mniejszymi. A jak mniejsi walczą na wstecznym to nażeka. Czytaj ze zrozumieniem a nie sie tu wymądrzasz.

Jeżeli chodzi o reszte twojego komentarza to powiem tyle. Nie mam żadnych uprzedzeń do GGG jako człowieka. Napisałem tylko że mam dość jego prymitywnego stylu boksowania i nie spodobało mi sie to że krytykuje Alvareza za doping a w boksie bierze przecież każdy.

Bez odbioru...
 Autor komentarza: bloki1984
Data: 27-08-2018 16:42:22 
Oceniając GGG jako boksera to moim zdaniem to akurat technike to on ma zajebistą, stąd między innymi bierze się siłą jego ciosu.

Fakt walczy jednowymiarowo i nie był to wynik walki z Alvarezem. Wystarczy zobaczyć inne jego walki. Ale to nie ma nic wspólnego z techniką. Raczej z inteligencją, taktyka i umiejętnościa dopasowania się do rywali.

Dzisiaj jestem przekonany że nie miałby on szans na zdominowanie super średniej, a półciężkiej zostałby stłamszony.
 Autor komentarza: Maniek1986
Data: 27-08-2018 18:08:08 
Autor komentarza: Granat
Data: 27-08-2018 11:35:13
"Nazywasz Canelo oszustem a to ty nim jesteś bo sam bierzesz" Tego nie skomentuję.

Co do wypowiedzi Kazacha, to uważam że powinien jednak zmienić swój sztab gdyż prowadzenie zawodnika wg. jednego schematu jest bezowocne. Obawiam się że jeśli znów Gołowkin będzie tak jednowymiarowy jak w pierwszej walce, to przegra.

ale ten jedowymiarowy GGG wygral i to dosc wyraznie z canelo na koksie gazie z forma na maraton w ucieczce
 Autor komentarza: Bruno93
Data: 27-08-2018 20:35:14 
Ludzie zainteresujcie się strona sportową tego sportu :) A nie " ploteczkami prosto z szatni ", łatwo się wypowiadać na temat czytając to co media nam oferują w całej tej medialnej burzy przed walką codziennie zwrot akcji o 180 stopni, ten powiedział, ten odpowiedzial..:) stwierdzenie że GGG nie ma techniki jest poniżej jakiejkolwiek krytyki sportowej i kolega powinien całkowicie dostać zakaz na Internet do walki za pisanie takich głupot:) ... jednowymiarowy jest to prawda ale taki ma styl, który czy Wam się to podoba czy nie skutkuje za każdym jednym razem :) I tym razem również Wasz " fałszywy, jednowymiarowy, pozbawiony techniki i umiejętności bokserskich, ze słaba szczęka, twardymi nogami i bez serca do walki ... GGG "zakończy pojedynek z ręką wniesiona mu górze:)
 Autor komentarza: Zartan
Data: 27-08-2018 21:03:02 
Co za lebt z tego Golovkina. Lubiłem go ale po tym co pierdoli ogólnie jak i dzisiaj życzę Canelo żeby go upierdolił
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.