JOYCE SPOTKA SIĘ Z DAWNYM RYWALEM WAWRZYKA

Zanim do ringu wejdą Adam Kownacki i Charles Martin, kilkadziesiąt minut wcześniej między linami ringu w Barclays Center na Brooklynie pojawi się dwóch innych zawodników wagi ciężkiej.

Na papierze wygląda to nieźle - ćwierćfinalista olimpijski z Aten (2004) skrzyżuje rękawice z wicemistrzem olimpijskim z Rio (2016). W rzeczywistości będzie to jednak walka skazana na łatwe do przewidzenia zakończenie z tylko jednym faworytem. Bo Joe Joyce (5-0, 5 KO) nie może mieć większych problemów Devinem Vargasem (20-5, 8 KO).

Anglik od niedawna współpracuje z Abelem Sanchezem, który jako trener znany jest z dobrych wyników osiąganych z pięściarzami obdarzonymi mocnym uderzeniem. Brytyjczyk związał się również z Alem Haymonem. Co ciekawe Joyce niedawno sparował z Martinem. Teraz wystąpi tuż przed nim. Vargas siedem lat temu podczas pamiętnej gali Kliczko vs Adamek we Wrocławiu przegrał przez TKO w dziewiątej rundzie z naszym Andrzejem Wawrzykiem.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: matd
Data: 23-08-2018 20:18:29 
On juz nie ma czasu na takich graczy.. Tu trzeba szukac juz walki na najwyzszym mozliwym poziomie. Ta jedna to jeszcze ok. Adaptacja,nowy trener,stany. Ale na wiecej takich nie moze sobie pozwolic,a wiadomo jak prowadzeni sa zawodnicy ciezcy w usa... Bumy,bumy i to seryjnie.
 Autor komentarza: MikeTrollo
Data: 23-08-2018 20:21:44 
Na jakich kanałach bedzie ta gala?:
 Autor komentarza: BezStraha
Data: 23-08-2018 21:16:28 
na YT jest jego pojedynek z Uskiem.
mimo gabarytów Joyca to pojedynek do jednej bramki.
Yoka czy Dubois lepiej rokują.
 Autor komentarza: tomusj45
Data: 24-08-2018 09:55:05 
mysle że to żaden perspektywiczny zawodnik , trochę już stary a umiejętności przeciętne. Ewentualna przymiarka do walki z Chisorą pokazała by że jest słabiak i pewnego poziomu już nie przeskoczy , bumy może obijać
 Autor komentarza: teanshin
Data: 24-08-2018 10:26:00 
Joice w ringu a Usykiem wygladał jak by walczył z zawiazanymi oczami. Dziecko we mgle to mało powiedziane. Będę to powtarzał w kółko, ten gość to nie jest materiał na mistrza.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.