TALAREK: ARTIOM MA DUŻE DOŚWIADCZENIE, NIE ZLEKCEWAŻĘ GO

Marcin Olkiewicz, Puncher Extra Time

2018-08-14

- Artiom ma duże doświadczenie, boksuje już kopę lat. Bardzo dobrze zaprezentował się w walce z Szeremetą, więc nie ma mowy o lekceważeniu - mówi Robert Talarek (20-13-2, 13 KO), który w najbliższą niedzielę podczas dziesiątej edycji gali "Seaside Boxing Show" w Międzyzdrojach skrzyżuje rękawice z Artiomem Karpecem (21-8, 6 KO).

Zakontraktowane na osiem rund starcie będzie główną atrakcją wieczoru w nadmorskim kurorcie. Pięściarz ze Śląska jest przekonany, że kibice zobaczą bardzo ciekawe widowisko.

- W ringu spotkają się dwa różne style. Artiom dobrze boksuje technicznie, fajnie chodzi na nogach, zaś moim atutem jest przede wszystkim siła. Każdy z nas ma inne walory i zobaczymy, co będzie górą - mówił w dzisiejszym programie "Puncher Extra Time" Robert Talarek.

- Nic się u mnie nie zmieniło, cały czas pracuję na kopalni. Po pracy robię sobie dwie godziny przerwy i idę na trening. To taka moja dzienna rutyna. Obrałem taką drogę, że w ogóle nie sparuję. Oszczędzam głowę, boks to jest taki sport, że traci się w nim zdrowie. Póki co nie myślę, by to zmieniać - wyjawił pięściarz ze Śląska.

Poniżej prezentujemy Wam pełną rozpiskę niedzielnej gali w międzyzdrojskim Amfiteatrze.

Robert Talarek (20-13-2, 13 KO) vs Artiom Karpec (21-8, 6 KO)
Mateusz Kowalczyk (debiut) vs Krzysztof Stawiarski (2-0, 2 KO)
Jakub Dobrzyński (1-1) vs Dmytro Berezni (5-0, 3 KO)
Hubert Benkowski (1-0, 1 KO) vs Patryk Milewicz (1-0, 1 KO)
Paweł Żochowski (0-0-2) vs Piort Gruchała (0-1)