PROMOTORZY BELLEW I USYKA CORAZ BLIŻEJ POROZUMIENIA

Eddie Hearn spotkał się w ostatnich dniach z Aleksandrem Krasiukiem. I zdaniem Tony'ego Bellew (30-2-1, 20 KO) jego walka z Aleksandrem Usykiem (15-0, 11 KO) jest już bardzo bliska realizacji.

Ukrainiec jako trzeci zawodnik w historii zunifikował kategorię junior ciężką. Wygrywając turniej WBSS pozbierał wszystkie cztery liczące się pasy - WBO/WBC/IBF/WBA. Tuż po wygranej nad Muratem Gasijewem tryumfator rzucił wyzwanie Anglikowi, a ten je przyjął. Reszta należy właśnie do promotorów.

Hearn i Krasiuk spotkają się dziś ponownie w Paryżu. - Czas znów zszokować świat - skomentował krótko to spotkanie bombardier z Liverpoolu, który na krótko zasiadał na tronie WBC, ale porzucił go i przeniósł się do wagi ciężkiej na dwie walki z Davidem Haye'em.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: BykZBronksuLaMotta
Data: 14-08-2018 11:06:09 
Większość skreśla Bellew w tej walce (ja też obstawiam punktowe zwycięstwo Usyka) ale uważam że to wcale nie będzie łatwa walka dla Ukraińca. Bomber to nie jest stateczny Gassiev tylko zawodnik posiadający szybkie nogi i dynamiczne ręce. Nie będzie stał w miejscu, schowany za podwójną gardą jak wyżej wspomniany Rosjanin. Będzie się pewnie starał skracać ring, przechodzić do pół dystansu i tam będzie odpalać bomby. Myślę że może stawić taki opór jaki stawił nie tak dawno Breidis.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.