13 PAŹDZIERNIKA BUATSI, DAVIES JNR I WALKA ALLEN vs PRICE?

David Allen (14-4-2, 11 KO) pod koniec lipca efektownie znokautował chwalonego Nicka Webba. Angielski "ciężki" kolejny pojedynek stoczy 13 października podczas gali w Newcastle.

Na ten moment nie wiadomo jeszcze, kto stanie naprzeciw niego, ale David chętnie skrzyżowałby rękawice ze swoim rodakiem, mocno bijącym Davidem Price'em (22-5, 18 KO).

- Chciałbym się z nim zmierzyć. To byłaby interesująca i duża walka. I jeszcze najlepiej, gdyby w stawce takiej potyczki znalazł się tytuł mistrza Wielkiej Brytanii - powiedział Allen.

Podczas tej samej gali pokażą się Joshua Buatsi (7-0, 5 KO) z wagi półciężkiej, Lewis Ritson (16-0, 10 KO) z lekkiej, a Robbie Davies Jnr (16-1, 12 KO) - pogromca Michała Syrowatki, skrzyżuje rękawice z Glennem Footem (23-3, 7 KO) o pasy mistrza Wielkiej Brytanii i Wspólnoty Brytyjskiej w dywizji junior półśredniej.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: teanshin
Data: 13-08-2018 18:34:03 
Price powinien sobie poradzić z Allenem, boksersko jest dużo lepszy, niestety ta jego szklana szczęka znów może go zawieść więc wynik na pewno nie byłby oczywisty.
 Autor komentarza: Bromantan
Data: 13-08-2018 20:31:08 
Niekoniecznie, lewy prosty Pricea jest fatalny w walce z Povietkinem przy wyprowadzaniu lewego wchodził w zasięg tyle niższego przeciwnika. Szczerze to ja u Pricea wielkich bokserskich umiejetności nie widze po prostu wielki silny chłop. Sokolowksi dał mu równą walkę.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.