Archiwum wiadomości z dnia: 2018-08-07

 

BREAZEALE TRACI CIERPLIWOŚĆ: WILDER MNIE UNIKA

Dominick Breazeale (19-1, 17 KO) od dłuższego czasu pozostaje obowiązkowym pretendentem do tytułu mistrza świata federacji WBC w wadze ciężkiej, jednak ekipa piastującego ten pas Deontaya Wildera (40-0, 39 KO) wciąż nie podejmuje z pięściarzem z Kalifornii żadnych rozmów. A temu powoli kończy się cierpliwość.
TRYC vs AJETOVIĆ: OLAŚ, GRABOWSKI I KULIŃSKI POZNALI RYWALI

Już dwa miesiące temu wspominaliśmy Wam o tym wydarzeniu, ale teraz możemy napisać jeszcze więcej. W ostatni dzień sierpnia zapraszamy wszystkich kibiców nad Zalew Karczunek w Kałuszynie na wieczór Summer Boxing Night. W walce wieczoru naprzeciw siebie staną Mateusz Tryc (6-0, 5 KO) oraz ceniony weteran, Geard Ajetović (31-18-1, 16 KO). Organizatorem jest Paweł Zagórski.


BABILOŃSKI: TALAREK NAJPIERW Z KARPECEM, POTEM KTOŚ NAPRAWDĘ DOBRY

- Sześć lat temu Krzysiek Głowacki w Amfiteatrze w Międzyzdrojach zdobył pas WBO Inter-Continental i wtedy zaczęła się jego droga na szczyt wagi junior ciężkiej - mówi o byłym mistrzu świata prowadzący jego karierę Tomasz Babiloński, organizator 'Seaside Boxing Show'. W Międzyzdrojach promotor chce poszukać nowych talentów, którzy pójdą w ślady Krzyśka Głowackiego (30-1, 19 KO).