TRYC vs AJETOVIĆ: OLAŚ, GRABOWSKI I KULIŃSKI POZNALI RYWALI

Już dwa miesiące temu wspominaliśmy Wam o tym wydarzeniu, ale teraz możemy napisać jeszcze więcej. W ostatni dzień sierpnia zapraszamy wszystkich kibiców nad Zalew Karczunek w Kałuszynie na wieczór Summer Boxing Night. W walce wieczoru naprzeciw siebie staną Mateusz Tryc (6-0, 5 KO) oraz ceniony weteran, Geard Ajetović (31-18-1, 16 KO). Organizatorem jest Paweł Zagórski.

37-letni Serb jest dobrze znany w naszym kraju - przegrywał nieznacznie z Grześkiem Soszyńskim i Piotrkiem Wilczewskim, dał za to lekcję boksu Przemkowi Opalachowi oraz Michałowi Gerleckiemu. Jego pojedynek z Trycem zakontraktowano na osiem rund.

KUP BILET NA GALĘ W KAŁUSZYNIE >>>

Ale w Kałuszynie będzie ciekawie również w innych potyczkach. Występujący w kategorii cruiser Michał Olaś (6-0, 5 KO) skrzyżuje rękawice z Rainem Karlsonem (5-0, 2 KO) - również na dystansie ośmiu rund, Rafał Grabowski (3-0, 1 KO) z doświadczonym Łukaszem Janikiem (16-29-1, 9 KO), a Jordan Kuliński (5-0-2, 1 KO) z Oleksiejem Żukiem (2-0), który ostatnio pokonał Piotrka Gruchałę. Ponadto pokaże się kilku innych zdolnych chłopaków. Pełną rozpiskę przedstawiamy Wam poniżej.


Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: ckwilk
Data: 08-08-2018 17:52:38 
odważnie z tym Trycem ruszyli. Ajetovic to nie byle paździoch co przyjeżdża po wypłatę.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.