TOMASZ ADAMEK LECI NA OBÓZ PRZYGOTOWAWCZY NA FLORYDĘ

Redakcja, Twitter

2018-08-06

Tomasz Adamek (53-5, 31 KO) w następny poniedziałek, dokładnie za tydzień, rusza do Vero Beach na obóz przygotowawczy. Tam czekać już na niego będą Gus Curren - pierwszy trener, oraz Jakub Chycki, specjalista od przygotowania fizycznego.

"Tomek na Florydzie rozpoczyna przygotowania do kolejnej walki. Otrzymaliśmy dwie świetne propozycje. Decyzję podjęliśmy wspólnie w drużynie. Tomek po trzech wygranych z rzędu chce się jeszcze sprawdzić. Negocjacje przebiegają sprawnie i profesjonalnie" - napisał na jednym z portali społecznościowych Mateusz Borek, który od jakiegoś czasu prowadzi karierę byłego mistrza świata wagi półciężkiej i junior ciężkiej.

Prawdopodobnym przeciwnikiem "Górala" ma być Jarrell Miller (21-0-1, 18 KO). Gala odbędzie się 6 października w Chicago.

- Chcę stoczyć jeszcze dwie walki. Najbliższą na jesień, a ostatnią na wiosnę przyszłego roku. Chciałbym dostać naprawdę duży pojedynek, a potem odejść na zasłużoną emeryturę. Czuję, że ostatnio z walki na walkę byłem lepszy, co zresztą widać było w ringu. Nowy trener wlał we mnie nowe życie. Życzyłbym sobie, bym po kolejnym zwycięstwie na jesień doczekał się jeszcze walki o tytuł mistrza świata - przyznał Tomek w zeszłym miesiącu w rozmowie z naszym korespondentem w USA, Marcinem Filipowskim.