CO, GDZIE I O KTÓREJ OGLĄDAĆ? ŚCIĄGAWKA KIBICA (4 SIERPNIA)

To będzie kolejna długa noc z boksem zawodowym. Co, gdzie i o której oglądać? Oto nasza ściągawka kibica!

Zaczniemy od gali w Cardiff, gdzie wystąpią brytyjscy prospekci. Transmisja o 20:30 na Polsacie Sport News i od około 22:00 na Polsacie Sport.

O 1:30 przeniesiemy się na Canal+ Sport. Na tym kanale obejrzycie głównych bohaterów gali w Uniondale - starcie Andre Berto (31-5, 24 KO) kontra Devon Alexander (27-4-1, 14 KO), ale również Peter Quillin vs J'leon Love czy Marcus Browne vs Lenin Castillo.

Będziecie mieli kłopot bogactwa, bo od 3:00 zapraszamy Was do Polsatu Sport. W Atlantic City odbędą się dwie walki o mistrzostwo świata - Siergiej Kowaliow (32-2-1, 28 KO) skrzyżuje rękawice z Eleiderem Alvarezem (23-0, 11 KO) o pas WBO, a Dimitrij Biwol (13-0, 11 KO) z Isaakiem Chilembą (25-5-2, 10 KO) o tytuł WBA.

Dobrej zabawy!

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Granat
Data: 04-08-2018 17:59:43 
W obu pojedynkach Ruscy będą górą, chociaż liczę że Alvarez postawi się Siergiejowi. Ogólnie to szkoda, że nie dane mu było zawalczyć z Stevensonem, bo miałby z nim dużo większe szanse niż z Ruskiem. Bivol natomiast przełamie Chilembę i wygra przez tko.
 Autor komentarza: NietrzezwyTomasz
Data: 04-08-2018 18:21:33 
Alvarez to bardzo niedoceniany bokser i liczę na to, że Kowaliow tej nocy pożegna się z pasem. Eleider ma oko, bije bardzo dynamicznie i w tempo, a po walkach Ruska z Wardem nie będzie mu szczędził siarczystych bodyshotów. Alvarez ma fajny shoulder roll i jest uważny w obronie, ja stawiam na Kolumbijczyka w tym zestawieniu, Kowaliow jest mocno przeceniany na tym etapie i złamany porażkami z Wardem. Biwol z kolei zrobi swoje, Chilembie już się nie chce, a na pewno nie będzie mu się chciało z bardzo szczelnym Ruskiem, który buduje swój boks na agresywnym lewym prostym i jeżeli trzeba to będzie z tym ciosem wchodził całą walkę aż do przełamania i otwarcia przeciwnika. Biwoł to naprawdę świeża krew w tej dywizji i to co pokazał z najlepszym testem YTD Barrerą każe przypuszczać, że to prawdziwy gracz tej dywizji.

Super też gala z FOX, a starcie "dziadków" Alexandra z Berto generuje kasę i możliwości walki na tej gali dla wracającego Quillina z Love czy utrzymania aktywności Browne, który dobija się do czołówki. Love niegdyś bardzo perspektywiczny, ale mocno wyhamował po Medinie, Quillin powinien go zrobić, bo on jest ogromny nawet jak na standardy SMW, a pewnie przez duszenie wagi tak słabo trzymał cios i został szybko zrobiony przez Jacobsa. Warto też wspomnieć, że na tej gali będzie miał szansę wrócić Lipinets po walce z Garcią czy też kolejną walkę zawalczyć solidny gatekeeper Collazo.
 Autor komentarza: strzelacz
Data: 04-08-2018 19:42:25 
@Nietrzeźwy Tomasz

Mi sie wydaje ze jednak Kowaliow nie da szansy Alvarezowi. Kolejna opcja walki o pas moze sie za szybko nie pojawic licze na to zze Siergiej wystrzeli z forma . Bede mu kibicowal :) Ciekawie zapowiada sie gala , jak napisał poprzednik super gala sie szykuje .
 Autor komentarza: wiegro9923
Data: 05-08-2018 05:56:22 
rus dostał jednak oklep
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.