BRACIA GIBADŁO ZAWODNIKAMI GRUPY TYMEX

Maksymilian Gibadło (-69kg) i Stanisław Gibadło (-75kg) należą od kilku lat do ścisłej krajowej czołówki swoich kategorii. Dziś obaj podpisali zawodowe kontrakty z grupą Tymex Boxing Promotion, kierowaną przez Mariusza Grabowskiego. Wkrótce debiuty.

Przynajmniej brązowy medal Mistrzostw Polski to dla nich był wręcz obowiązek. I właśnie na najniższym stopniu podium zakończyli obaj tegoroczne 89. Mistrzostwa Polski Seniorów. Maks pokonał w Karlinie w eliminacjach kolejno Łukasza Piskowskiego (5:0), Damiana Faleckiego (5:0) i Adriana Spoździała (5:0), by przegrać w walce o finał 2:3 z Mateuszem Kosteckim. Z kolei Staszek odprawiał Huberta Musielaka (5:0), Jarosława Gałązkę (5:0) i Konrada Kozłowskiego (5:0), by przegrać w potyczce o finał z najlepszym "średnim: ostatnich lat Bartoszem Gołębiewskim. Sędziowie punktowali ten równy bój cztery do remisu na korzyść Gołębiewskiego.

Niedługo poznacie szczegóły ich zawodowych debiutów. A jako iż kamera BOKSER.ORG jest wszędzie, poniżej prezentujemy Wam pod dwie walki braci.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.