HRGOVIĆ Z CORNISHEM O PAS WBC INTERNATIONAL

Filip Hrgović (5-0, 4 KO), brązowy medalista olimpijski z Rio de Janeiro w wadze super ciężkiej, zaboksuje 8 września w Zagrzebiu z Garym Cornishem (25-2, 13 KO). W stawce znajdzie się pas WBC International w kategorii ciężkiej.

Dla 26-letniego Chorwata będzie to pierwszy zawodowy występ w rodzinnym mieście i w ogóle ojczyźnie. Obecnie Hrgović przebywa w Miami, gdzie trenuje pod okiem cenionego kubańskiego szkoleniowca Pedro Diaza.

- Cornish to najwyższy rywal, z którym do tej pory walczyłem, ale jeśli chcesz zostać mistrzem świata, to musisz boksować z zawodnikami o różnych gabarytach i różnym stylu - powiedział 26-latek.

31-letni Cornish ma za sobą m.in. walkę z Anthonym Joshuą, z którym boksował, zanim AJ został mistrzem świata. We wrześniu 2015 roku przegrał z nim w pierwszej rundzie. To jak dotąd jego jedyna porażka przed czasem.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: baxx
Data: 31-07-2018 17:00:54 
Bardzo dobry rywal jak na ten etap kariery. Filip nie pierdoli się w tańcu. W tym tempie to pod koniec 2019 r. będzie miał kilkanaście zwycięstw, w tym paru niezłych rywali na rozkładzie i będzie poważnym kandydatem do walki o pas.
 Autor komentarza: szansepromotions
Data: 31-07-2018 18:42:17 
Jeżeli poprawi pracę nóg i półdystans które obecnie szwankują. to tak, będzie miał karierę, w innym przypadku będzie najwyżej Pulewem.
Na nieszczęście Filipa, nie ma już trenerów którzy się specjalizowali w trenowaniu wielkoludów, Futch, Steward, Duva czy Sdunek. Można by było się zastanawiać na Boothem i jego szkołą tubo timingu, ale on chyba preferuje jednak zawodników mniejszych.Zobaczymy co wyciągnie z niego Diaz, z Drozda i Czagajewa dużo wyciągnął.
 Autor komentarza: szansepromotions
Data: 31-07-2018 18:42:51 
Tylko musi u niego siedzieć non stop, jak Drozd, a nie tylko przylatywać na obozy przygotowawcze.
 Autor komentarza: MICHAELMOORER
Data: 01-08-2018 01:45:56 
Cornish to taki Wawrzyk z Wysp. Szybkie Ko na Wyspiarzu.Gość miał podobny przebieg kariery do Wawrzyka nabijanie rekordu z ogórkami , a potem szybki wpierdziel.
 Autor komentarza: baxx
Data: 01-08-2018 09:33:56 
@szansepromotions

pracę nóg ma lepszą niż Joshua...
 Autor komentarza: Vitalij71
Data: 01-08-2018 22:40:54 
POTENCJAŁA DUŻY WYSOKI NIEŻŁY TECHNICZNIE I MOCNY CIOS DOBRZE GO PROWADZĄ JAK SIE BĘDZIE ROZWIJAŁ TO MOŻE BYĆ KIEDYŚ ZA 2 ROKU ZAGROŻENIEM DLA NAJLEPSZYCH ALE CZAS POKAŻE


SZANSE pROMOTIONS PULEW TO NIE JEST JAKIŚ KELENR CZY ŚREDNIAK DLA MNIE PIERWSZA 1O TKA CHCIAŁBYM ŻEBY KTÓRYŚ Z NASZYCH ORŁÓW JAK SZPILKA , WACH CZY zIMNOCH MIELI TAKĄ TECHNIKE I JAB JAK pULEW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.