HEARN: ZAPROPONUJĘ WILDEROWI WALKĘ Z CHISORĄ

Redakcja, iFL TV

2018-07-29

Promotor Eddie Hearn zapowiedział, że złoży Deontayowi Wilderowi (40-0, 39 KO) ofertę walki z Dereckiem Chisorą (29-8, 21 KO), który w sobotę po dramatycznym pojedynku pokonał Carlosa Takama (35-5-1, 27 KO).

Chisora miałby być kolejnym rywalem mistrza WBC w wadze ciężkiej, choć od dłuższego czasu krążą pogłoski, że Wilder zmierzy się z Dominikiem Breazeale'em.

- Chciałbym zobaczyć Chisorę z Wilderem. Czemu nie? Wilder nie chce walczyć z Whyte'em, boi się porażki, ale może myśli, że pokonałby Chisorę. Złożę mu ofertę, mogą walczyć w USA. Zaproponuję mu walkę i z Chisorą, i Whyte'em. Nie może ich dłużej ignorować - oznajmił Hearn.

Szef stajni Matchroom Boxing podkreślił, że Chisora bardzo mu zaimponował na gali O2 Arena w Londynie, gdzie znokautował Takama w ósmej rundzie.

- W czwartej rundzie sądziłem, że trener powinien poddać Chisorę. To było zbyt brutalne, obawiałem się, że coś mu się stanie. Ale ten gość jest kur***ko silny. Ty i ja jesteśmy wielkimi ci***mi w porównaniu z kimś takim jak Chisora. Nawet w jednej setnej nie jesteśmy takimi mężczyznami jak on - powiedział Hearn do przeprowadzającego z nim wywiad Kugana Cassiusa z iFL TV.