PARKER vs WHYTE: PROMOTORZY ZAŁOŻYLI SIĘ O 20 TYSIĘCY FUNTÓW!

- Zbudowałem znakomitą formę. Po wszystkim nie będzie żadnych wymówek - zapowiada na dwa dni przed starciem Dillianem Whyte'em (23-1, 17 KO) zmotywowany Joseph Parker (24-1, 18 KO).

- Poszukam prawdziwych zniszczeń. Zamierzam bić mocno i złamać go nokautem. Mój rywal opowiadał dużo bzdur, czym moim zdaniem próbuje ukryć swoją niepewność i strach. Oby potrafił przyjąć mocny cios, bo dostanie ich sporo. Każde wyprowadzane przeze mnie uderzenie będzie miało złe intencje. Pójdę z nim na wojnę - kontynuował Nowozelandczyk, do niedawna mistrz federacji WBO.

- Dużo nasłuchałem się już takich rzeczy, ale zapowiedzi a walka w ringu to dwie różne rzeczy. Podczas przygotowań sparowałem z dużymi i silnymi zawodnikami, ale również lżejszymi i dużo szybszymi. Cokolwiek zaproponuje przeciwnik, będę na to przygotowany - ripostuje Anglik.

- Nie tylko wygram, ale kompletnie go zdominuję i na końcu znokautuję - dodał Parker.

- Jeżeli on będzie nastawiony defensywnie, to trochę potrwa nasz pojedynek, lecz jeśli będzie tak otwarty na wymiany jak zapowiada, szybko go znokautuję - zakończył Whyte.

Pewni swego są nie tylko zawodnicy, ale również ich promotorzy. W pewnym momencie Dereck Chisora wypalił na konferencji, że skoro są tak pewni swego, to powinni założyć się o sto tysięcy. Eddie Hearn - opiekun Whyte'a, oraz David Higgins - promotor Parkera, zgodzili się, choć nie na taką stawkę. Obaj przed kamerami założyli się ostatecznie o 20 tysięcy funtów!

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: MrAdam
Data: 26-07-2018 20:00:44 
Dla Eddiego to drobne z lewej kieszeni
 Autor komentarza: lennox41
Data: 26-07-2018 21:59:57 
ciekawy pojedynek to będzie
 Autor komentarza: astarte
Data: 27-07-2018 06:51:01 
widac, ze kopiuja naszego gita i matiego w zakladach xddddd
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.