TYSON FURY DO JOSHUY I WILDERA: MOŻECIE MI....

Redakcja, Twitter

2018-07-26

Tyson Fury (26-0, 19 KO) buduje coraz lepszą formę. Po udanym powrocie w czerwcu po trzydziestu miesiącach przerwy, kolejny pojedynek stoczy 18 sierpnia w Belfaście. Wszyscy kibice czekają jednak, aż odbuduje się na tyle, by móc rywalizować z Anthonym Joshuą (21-0, 20 KO) czy Deontayem Wilderem (40-0, 39 KO).

Jego przeciwnikiem za niewiele ponad trzy tygodnie będzie Francesco Pianeta (35-4-1, 21 KO), ale "Król Cyganów" sam więcej uwagi w mediach poświęca Joshui i Wilderowi. Po raz kolejny nazwał ich "kloszardami", zapewniają jednocześnie, że nie będzie tańczył jak oni mu zagrają, tylko to on postawi im warunki. I zrobił to w swoim stylu.

FURY: NASTAŁY SMUTNE CZASY, JOSHUA TO HAŃBA DLA BOKSU >>>

- Joshua twierdzi, że jeśli nie wyjdzie nic z negocjacji na kwiecień z Wilderem, może spotkać się ze mną. Wilder mówi to samo, że jeśli nie dogada się z Joshuą, może boksować ze mną. Tylko wiecie co? Możecie we dwójkę possać mi jaja. Ta walka odbędzie się dopiero wtedy, gdy będę na nią przygotowany i kiedy ja tego zechcę. Obaj są zwykłymi leszczami i to wciąż ja jestem mistrzem linealnym. Zapamiętajcie to wy kloszardzi. To ja zadecyduję, który z was może walczyć ze mną, czyli prawdziwym mistrzem - powiedział Fury, były mistrz wagi ciężkiej federacji WBO/WBA/IBF.