PARKER-WHYTE: WYBRANO SĘDZIEGO RINGOWEGO

Znany brytyjski sędzia Ian John-Lewis poprowadzi w ringu pojedynek pomiędzy byłym mistrzem wagi ciężkiej Josephem Parkerem (24-1, 18 KO) a Dillianem Whyte'em (23-1, 17 KO).

Obóz Nowozelandczyka w przeszłości miał obiekcje co do poziomu sędziowania na Wyspach, dlatego apelował przed pojedynkiem z Whyte'em o wybór najlepszego dostępnego arbitra. John-Lewis był sędzią w wielu walkach mistrzowskich - ostatnio w maju, kiedy prowadził potyczkę Adonisa Stevensona i Badou Jacka o pas WBC w wadze półciężkiej. Był też trzecią osobą w ringu, kiedy w marcu Whyte'a zastopował w szóstej rundzie Lucasa Browne'a.

Walka Parker-Whyte odbędzie się 28 lipca w hali O2 Arena w Londynie. W stawce znajdą się pasy WBC Silver oraz WBO International w kategorii ciężkiej.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Klokliklosz
Data: 21-07-2018 11:37:42 
Parker musi wygrać przekonująco, bo wszyscy znają "anglosaskie sędziowanie"
W świecie Eddiego Hearna na szczycie jest złoty chłopiec Ajot a jego gatekepperem jest właśnie Whyte
Hearn zrobi wszystko by werdykt był jak najbardziej przychylny Dilianowi

W trójce punktującej chętnie bym zobaczył panią sędzine Adelaide Bryde
 Autor komentarza: teanshin
Data: 21-07-2018 13:04:26 
Wątpię żeby ta walka potrwała dystans. Whyte lubi bitkę i mam nadzieję że Parker nie będzie uciekał więc sędziowie nie będą potrzebni. Mimo wszystko ringowy może pomóc zawodnikowi po knockdownie czy w przypadku drobnej kontuzji dając mu odpocząć. Zobaczymy jak będzie.
 Autor komentarza: MICHAELMOORER
Data: 21-07-2018 14:13:17 
Może byc kazdy tylko nie ten co sedziował walke Parkera z Antkiem.
 Autor komentarza: lukaszenko
Data: 21-07-2018 14:46:36 
Parker to w końcu musi pokazać w ringu widowisko..Jeszcze jakiś czas temu wiązałem z nim nadzieje na emocje w HV..Chłopak wydawało by sie ma czym uderzyć, twardy z dobrą szczęką ale jego ostatnie walki , z dobrymi rywalami to słabizna..Ktoś może powiedzieć boks dla koneserów ale za chwilę nikt nie kupi biletu na jego walkę..Gośc jest i powinien chcieć urwać łep przeciwnikowi a nie pykać sie z nim..
 Autor komentarza: Ghostbuster
Data: 21-07-2018 14:49:01 
Oglądałem program Gloves are off z udziałem Whyta i Parkera i bardzo mi się podobał. Uważam Whyta za inteligentnego zawodnika, więc nie mogę zrozumieć dlaczego tak chętny był do walki z Josephem Parkerem. On wygląda na pewnego siebie, jakby wierzył, że wygra tę walkę. Ja nie podzielam jego entuzjazmu, bo uważam Parkera za faworyta tego pojedynku, ale może nie doceniam Whyta. Whyte będąc tak blisko walki o pas ryzykuje porażkę z Parkerem, która jest wg mnie bardzo prawdopodobna. Przegrana oddali Whyta od walki o pas. Nie wiem o co tu chodzi. Może Whyte rzeczywiście ma jakieś atuty, których jeszcze nie ujawnił.
 Autor komentarza: danhief978
Data: 21-07-2018 21:57:30 
Ghostbuster

"Whyte będąc tak blisko walki o pas ryzykuje porażkę z Parkerem, która jest wg mnie bardzo prawdopodobna."

Po prostu miał do wyboru albo przegrać z Ortizem albo mieć szanse wygrać z Parkerem ;p O pas to on już raczej nie powalczy w swojej karierze xd


teanshin

Obejrzyj walki Parkera, on nie ucieka. Tamta walka z AJ jedynie była nadzwyczaj "specyficzna" ale trudno się dziwić dlaczego obrał taki styl - w końcu walczył z najlepszym zawodnikiem HW.
Z Whytem będą wymiany, jestem w 100% pewny co do przebiegu tego spotkania.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.