JEAN PASCAL ZASTOPOWAŁ BYŁEGO ZAWODNIKA UFC

Jean Pascal (33-5-1, 20 KO) powrócił z krótkiej emerytury sportowej i pokonał przed czasem byłego hokeistę oraz niezłego zawodnika MMA, od niedawna próbującego swych sił w boksie zawodowym Steve'a Bosse'a (1-1, 1 KO).

Weteran federacji UFC zaczął z animuszem, ale czujący swoją przewagę były mistrz świata wagi półciężkiej dał mu się wyszumieć i w trzeciej rundzie kombinacją trzech ciosów posłał przeciwnika na deski. Ambitny Bosse miał jeszcze swoje momenty, szczególnie w szóstej odsłonie, ale w ósmej dawny champion lewym sierpowym dokończył dzieła zniszczenia.

Pascal wystąpił w limicie kategorii cruiser, ważąc dzień wcześniej 87,8 kilograma. W poprzednim pojedynku - tym niby pożegnalnym, zastopował w grudniu niezłego Ahmeda Elbiali.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: MICHAELMOORER
Data: 21-07-2018 14:26:13 
Dawać walke z Fonfara w Cruiser.
 Autor komentarza: DevonPL
Data: 21-07-2018 17:25:20 
MICHAELMOORER pomyśl zanim coś napiszesz. Fonfara będzie odbudowywany z zawodnikami typu Siłłach. Taki Pascal z całym szacunkiem do Andrzeja zdeptał, by go jak robaka. Mimo, że Pascal kończy karierę, to taki Fonfara dostaje od niego srogie baty i przegrywa przed czasem.
 Autor komentarza: MICHAELMOORER
Data: 21-07-2018 18:29:56 
Fonfara lubi walki za dużą kase i taką walke by przyjął z pocałowaniem ręki nawet w Montrealu. Tutaj w Polsce zostały walki z Głowackim i z Diablo może z Cieślakiem za dużo mniejsze pieniądze.
 Autor komentarza: DevonPL
Data: 21-07-2018 18:46:18 
Masz pojęcie o boksie. Jest do tej strony forum. Udzielają się tam znawcy boksu,a nie ktoś będący w stylu copa, czy innych.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.