HEARN CHĘTNIE ZORGANIZUJE WALKĘ PACQUIAO Z KHANEM

Eddie Hearn związał się z Michaelem Bufferem, najsłynniejszym w świecie anonserem ringowym, który ma zapowiadać wszystkie gale na platformie DAZN. Dalej natomiast poluje na najlepszych pięściarzy. Kolejnym celem może być Manny Pacquiao (60-7-2, 39 KO).

Sławny Filipińczyk w minioną sobotę zastopował Lucasa Matthysse, zdobywając przy okazji pas WBA Regular wagi półśredniej.

- Nie wiem dokładnie, jak wygląda jego sytuacja z promotorskim kontraktem z grupą Top Rank, ale jeśli tylko jest wolnym zawodnikiem, chętnie z nim porozmawiam o startach na galach pokazywanych przez DAZN. Z przyjemnością skonfrontowałbym go z Khanem, choć Khana zobaczę również chętnie z Kellem Brookiem - stwierdził szef stajni Matchroom.

Co ciekawe tuż po ostatniej wygranej "Pac-Man" wymieniał dwa nazwiska - emerytowanego Floyda Mayweathera Jr i właśnie Amira Khana (32-4, 20 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: strzelacz
Data: 19-07-2018 08:35:40 
Hearn chetnie zorganizuje jakakolwiek walke , gdzie zarobi pieniadze ...
Zeby oszczedzić przyszlych zdjeć z głową Hearna ... Hearn chetnie zoorganizuje wszystko....a zawodnicy z jego stajni ktorzy maja pas na obrone musza poczekac ....
 Autor komentarza: strzelacz
Data: 19-07-2018 08:36:32 
:F W sensie PacMan dostanie rywala na miare mozliwosci wygrania : )
 Autor komentarza: tomalkowal
Data: 19-07-2018 10:46:52 
redakcjo moge byc niepoprawny politycznie a wiec mam nadzieje jak zreszta za kazdym razem ze ciapek padnie nieprzytomny na dechy
 Autor komentarza: Klokliklosz
Data: 19-07-2018 11:35:32 
Pakistaniec dostałby od Pacmana bęcki
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.