JOSHUA OMAL NIE POBIŁ SIĘ Z MILLEREM (WIDEO)

Redakcja, Blue Blood Sports TV

2018-07-17

Anthony Joshua (21-0, 20 KO) i promujący go Eddie Hearn przebywają w Nowym Jorku, gdzie promują umowę z platformą DAZN, nowych zawodników oraz ciekawe walki. W pewnym momencie jednak promocja wymknęła się trochę spod kontroli.

Amerykańscy kibice mogą zakupić DAZN za cenę niespełna dziesięciu dolarów miesięcznie. Dostaną w zamian między innymi szesnaście gal z USA oraz kolejne szesnaście z Wielkiej Brytanii.

Pierwszą transmitowaną walką przez DAZN będzie starcie Joshuy z Aleksandrem Powietkinem (34-1, 24 KO). Pojedynek odbędzie się 22 września na stadionie Wembley w Londynie. W ramach promocji AJ i "Sasza" stanęli naprzeciw siebie. Obok stał również współpracujący od teraz z Hearnem, jak zwykle wygadany Jarrell Miller (21-0-1, 18 KO). Niepokonany Amerykanin zaczepiał Joshuę i tak wyprowadził go z równowagi, że omal nie doszło między nimi do przepychanek. A Powietkin tylko stał i patrzył na to wszystko ze zdziwieniem...

- Do kogo ty ku...a w ogóle mówisz? Zamknij ryj i zejdź ze sceny mała dzi..o. Trochę szacunku, bo inaczej dostaniesz w pysk - zdenerwował się Joshua. Promocja przyszłej walki, a może po prostu Miller, co ma w swoim zwyczaju, zaszedł kolejnemu rywalowi za skórę? Poniżej wideo z tego zajścia.