PIĘŚCIARZE KNOCKOUT PROMOTIONS ZAWITALI POD GIEWONTEM

W poniedziałek w Zakopanem rozpoczął się kolejny letni obóz największej polskiej grupy boksu zawodowego KnockOut Promotions.

Pod Giewontem pod okiem Fiodora Łąpina i Pawła Gassera formę na drugą połowę roku budują między innymi ostatni mistrz świata znad Wisły Krzysztof Głowacki (30-1, 19 KO), dwukrotny czempion globu Krzysztof "Diablo" Włodarczyk (55-4-1, 38 KO), mistrz Europy Kamil Szeremeta (17-0, 3 KO) oraz utalentowany Fiodor Czerkaszyn (10-0, 7 KO).

- Zgrupowanie w Zakopanem to już tradycja w naszym teamie - zauważa szef KnockOut Promotions Andrzej Wasilewski. - Od lat nasi bokserzy ładują tam swoje sportowe akumulatory i wykonują dużą pracę, która owocuje w następnych miesiącach.

- Jesienią w Zakopanem mamy nadzieję zorganizować kolejną naszą galę. W walce wieczoru prawdopodobnie wystąpi Krzysztof Włodarczyk! - zdradza promotor polskich mistrzów.

Zakopiańskie treningi w formie serii vlogów obejrzeć będzie można na kanale Youtube i oficjalnym profilu Facebook KnockOut Promotions.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Bromantan
Data: 17-07-2018 20:47:55 
Profesjonalny obóz dobra sprawa ciekawe jak sie nasze asy zaprezentują w nastepnych walkach i przedewszystkim jaki bedzie matchmaking bo poza diablo durodola wygladało to słabo. Nasi maja tendencje do odlatywania po lepszych momentach, Diablo chce walki o mistrza swiata tylko ze Krzysiek przy całym szcacunku dla jego osiągnięc nie zadaje ciosów co czyni go bez szans w walce z obecną czołówką, Sulecki to już wogóle kompletnie odleciał twierdząc ze wygral z Jacobsem, wymeczył zwyciestwo nad karłem Culcayem a z Jacobsem przegrał bardzo wyraźnie tej walki nie dało się punktować dla Sulęckiego facet moze i jest zawodowym bokserem ale na boksie kompletnie się nie zna, Głowackiemu udzielily się kłamstwa panów z tvp gdyz twierdzil ze trafił Silgado czysto na punkt co było bzdurą, czemu tak ciężko po prostu mowić prawdę? Ciekawe co z Szeremetą facet jest całkiem niezłym bokserem ale jak to sie dalej ułoży zobaczymy przynajmniej nie gwiazdorzy i robi swoje ale za jakiś czas pewnie się to zmieni.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 17-07-2018 21:03:17 
Wygląd na to że wartość sportowa naszych bokserów rośnie wprost proporcjonalnie do ilości tatuaży. Ten trend zaczął Szpilka, teraz dziargają się Głowacki, Diabeł i Fonfara. Niedługo będziemy mieli mistrza, to nieuniknione.
 Autor komentarza: MICHAELMOORER
Data: 17-07-2018 22:51:24 
Gala też w Zakopanem czyli oszczędzą na dojazdach.
 Autor komentarza: strzelacz
Data: 18-07-2018 04:33:31 
Przeciez GLowacki i Wlodarczyk byli mistrzami świata , coś tam osiągneli w swojej karierze:) . To ze nie sa najlepsi nie znaczy ze trzeba ich mieszac z blotem.
Tak samo jak z piłką nożną , wszyscy pompują balonik na siłe , a potem ... kazdy sie z pilkarzy naśmiewa do nastepnych mistrzostw .W studio sami fachowcy , wielcy fantaści , analizują wyjście z grupy przed meczmem.
Co jak co Polska na MŚ od prawie 40 lat rozgrywa mecze o honor - a wszyscy kibicują i hejtują na zmiane .
Jak ktoś z Polski przegra na ringu to nie trzeba robić mu drogi krzyżowej... nie udało się trudno ... sam Glowacki ma na koncie niezlych piesciarzy ... i nie uciekal w ringu...
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.