TRENER PARKERA: CHCEMY SPRAWIEDLIWEGO SĘDZIEGO

Joseph Parker (24-1, 18 KO) i jego obóz ponownie zaapelowali o wybór uczciwego sędziego do poprowadzenia walki z Dillianem Whyte'em (23-1, 17 KO).

Sztab Parkera miał pretensje do Giuseppe Quartarone, który był trzecią osobą w ringu, kiedy pod koniec marca Nowozelandczyk boksował z Anthonym Joshuą (21-0, 20 KO). Parker i jego ludzie skarżyli się, że włoski arbiter nie zna angielskiego i nie można się z nim było porozumieć. Żalili się też, że nie pozwalał na walkę w półdystansie.

- Chcemy jedynie sprawiedliwego sędziego. Chcemy jednego z najlepszych arbitrów, jakich ma do zaoferowania brytyjska komisja bokserska. Uważam, że potraktowano nas dość surowo w przypadku naszych dwóch poprzednich walk w Wielkiej Brytanii, mam więc nadzieję, że teraz wybiorą kogoś z klasą. Kogoś, kto nie będzie przeszkadzał w trakcie walki, kto pozwoli zawodnikom walczyć - powiedział Kevin Barry, szkoleniowiec Parkera.

Robert Smith, sekretarz generalny British Boxing Board of Control, powiedział, że komisja finalizuje już skład sędziowski na ten pojedynek. Parker tymczasem podkreśla, że jest gotowy do walki.

- Będą grzmoty. Będę stać tuż przed nim, przetestuję go, sprawdzę, na co go stać. Będę wyprowadzać dużo ciosów - stwierdził.

Pojedynek Parker-Whyte odbędzie się 28 lipca w hali O2 w Londynie.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Klokliklosz
Data: 17-07-2018 16:17:10 
to bedzie extra walka
 Autor komentarza: DevonPL
Data: 17-07-2018 16:51:30 
Walka dwóch czołowych postaci wagi ciężkiej. Parker po stracie pasa dostaje Whyte, co oznacza, że planuje jak najszybszybciej odzyskać pas, Whyte ma czym uderzyć. Więc plany Parkera mogą zostać pokrzyżowane. Osobiście sądzę, że jednak Josrph pokona przykonująco Whyte na punkty i tym samym powróci po porażce notując ważną wygraną. Ogólnie walka ciekawa.
 Autor komentarza: Vitalij71
Data: 17-07-2018 18:26:38 
Też sądze że to jest ciekawa walka zawodników jak by nie było byłego Mistrzów Świata Parkera i Whyte który nie jest wybitnym technikiem ma mocny cios ale ma też luki w obronie.
lepszy pod względem, technik i zadawnia ciosów i przede wszystkim obrony jest PArker ale Whitea mocniejszy fizycznie.
Nieznacznym faworytem walki jest Parker jak nie wda się wymiany to moim zdaniem wypunktuję Whitea ale nie odkryję Ameryki to nie będzie łatwa walka dla PArkera.

Wszystko zwerfikuję walka
 Autor komentarza: Czengont
Data: 17-07-2018 20:17:18 
Jeden jest tylko sędzia sprawiedliwy - ten, który za dobre wynagradza, a za złe karze...
 Autor komentarza: Bromantan
Data: 17-07-2018 20:27:51 
Hearn już planuje walkę z Whytem na wembley do tego miejsce to nie Nowa Zelandia. A na wyspach punktuje sie własnie po gospodarsku jak w ojczyźnie Parkera więc tym bardziej bedzie cięzko. Stawiam na Whyta i po tym co Parker pokazal z Joshuą wolałbym zeby to whyte wygrał, on przynajmniej idzie do przodu i próbuje walczyć ofensywnie u Parkera z tym róznie.
 Autor komentarza: danhief978
Data: 19-07-2018 08:33:47 
Jeśli walka będzie dążyć do pełnego dystansu to bez dwóch zdań Parker zamęczy Whyta i wygra to na punkty. Jeśli ma zakończyć walka wcześniej przez czasem to trudno powiedzieć kto kogo powali ale i w tej kwestii minimalnie bym postawił na Josepha.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.