USYK I GASIJEW JUŻ W MOSKWIE PRZED SOBOTNIM FINAŁEM WBSS

Aleksander Usyk (14-0, 11 KO) i Murat Gasijew (26-0, 19 KO) są już w Moskwie, gdzie w sobotę skrzyżują rękawice w wielkim finale turnieju World Boxing Super Series w kategorii junior ciężkiej.

- Czekam na tę walkę. Pokaże ona to, co najlepsze w boksie. Nie mogę się doczekać spotkania z moimi kibicami w Moskwie - powiedział Usyk.

- Nigdy nie miałem problemów z aklimatyzacją. Jet lag także nie jest problemem. Po dobrej drzemce w samolocie jestem gotowy walczyć nawet na lotnisku. Jak zawsze spodziewam się twardego pojedynku. Muszę być gotowy na wszystko - stwierdził z kolei Gasijew.

Z trybun hali Olimpijskij walkę będzie mogło obejrzeć 20 tys. kibiców, choć do tej pory sprzedano 10 tys. biletów.

- To jest chwila, na którą wszyscy czekaliśmy. Na naszych oczach pisze się historia. Powiedzenie "zwycięzca bierze wszystko" nigdy nie było bardziej stosowne. W sobotę w Moskwie narodzi się nowa gwiazda sportu - oświadczył Kalle Sauerland z organizującej turniej grupy Comosa AG.

Zwycięzca walki Usyk-Gasijew zunifikuje pasy wszystkich czterech najważniejszych federacji w boksie zawodowym. Otrzyma też prestiżowy tytuł magazynu The Ring oraz Puchar im. Muhammada Alego.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: MLJ
Data: 17-07-2018 10:47:51 
Kibicuje Gassijewowi (ze względu na styl), ale nie zmartwię jak przegra. Szanuje obu pieściarzy nie tylko za umiejętności, ale i kulturę. Prawdziwi sportowcy..
 Autor komentarza: herrmefisto
Data: 17-07-2018 11:33:33 
Mega walka. Drugi sezon WBSS w wadze cruiser napewno nie będzie miał takiego poziomu jak pierwszy. Drugi raz pewnie już Ani Gasijew ani Usyk nie wezmie udziału. A póki co to najlepsi w tej wadze.
 Autor komentarza: MaciekL
Data: 17-07-2018 12:17:07 
Wiadomo czy bedzie gdzies transmisja?
 Autor komentarza: szansepromotions
Data: 17-07-2018 15:25:40 
Usyk odszedł od Bashira dla Ojca Łomaczenki i to był dobry wybór. Ale ojciec Łomy go zostawił i trenował go jakiś kolega a teraz trenuje go cutman.
Słabo to widzę, już w walce z Breidisem dużo zbierał
 Autor komentarza: Vitalij71
Data: 17-07-2018 17:06:19 
o Właśnie pytanko do kogoś kto siedzi w temacie transmisji będzie jakaś transmisja
Polsat mógłby stanąć na wysokości zadania i wykupić transmisję!
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.