ROACH: PACQUIAO MA PROBLEMY Z BARKIEM

Freddie Roach życzy zwycięstwa Manny'emu Pacquiao (59-7-2, 38 KO), ale podkreśla, że martwi się o zdrowie pięściarza, z którym współpracował przez szesnaście lat.

39-letni Filipińczyk zmierzy się w nocy z soboty na niedzielę z Lucasem Martinem Matthysse (39-4, 36 KO). Roach podkreśla, że "Pac Man" ciągle zmaga się z kontuzją barku, której nabawił się przed pojedynkiem z Floydem Mayweatherem Jr w 2015 roku. Po walce przeszedł wprawdzie operację, ale podczas rehabilitacji nie trzymał się wskazówek lekarza. Przez to, mówi Roach, uraz nigdy w pełni się nie zagoił.

- Myślę - i mam taką nadzieję - że Manny wygra. Ale ma problemy z barkiem. Rehabilitacja polegała na modlitwach i pływaniu w oceanie. Ocean ma właściwości lecznicze, więc wolałem już ten sposób od modlitw, ale Neal El-Attrache [lekarz, który operował Pacquiao - przyp. red.] zmarszczyłby tylko brwi, gdyby usłyszał, że rehabilitacja to słona woda i modły. Tak że jak dla mnie ten bark nadal stanowi problem - oznajmił trener, z którym Pacquiao zakończył współpracę kilka miesięcy temu.

W stawce walki Pacquiao-Matthysse znajdzie się należący do Argentyńczyka regularny pas WBA w wadze półśredniej.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: SWJar
Data: 13-07-2018 14:22:08 
Jaki bezsens, profesjonalny sportowiec i miałby nie zadbać i pełne wyzdrowienie po kontuzji. Mam nadzieję, że Roach ściemnia. Pacman weźmie Roacha do narożnika to bark będzie zdrów.
 Autor komentarza: raflo
Data: 13-07-2018 15:19:40 
Manny zawsze jest dobrze przygotowany, tym razem też będzie.Być może chce zakończyć karierę jako mistrz i napewno da z siebie wszystko, jest już trochę rozbity ale Matthysse też nigdy się nie oszczędzal.Jutrzejsza walka napewno będzie całkiem inna od tej z Jeffem Hornem, tam zasięg ramion Horna był trudny do przejścia.Walka w Kuala Lumpur będzie kapitalna, a right cross by Matthysse może mieć duże znaczenie bo Pacman przy swoich atakach chyba będzie wchodził na ten mocny prawy Matthysse ale z drugiej strony Manny potrafi przyjąć.Jeżeli walka potoczy się na pełnym dystansie to Manny wygra
 Autor komentarza: teanshin
Data: 13-07-2018 15:53:35 
Roacha boli dupa i sprzedaje sekrety zawodnika.
 Autor komentarza: MICHAELMOORER
Data: 13-07-2018 16:18:52 
heheh Roach dobry sprzedawczyk beka.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.