GOŁOWKIN: JEŚLI CANELO CHCE WYGRAĆ, MUSI ZMIENIĆ TAKTYKĘ

Redakcja, World Boxing News

2018-07-13

Giennadij Gołowkin (38-0-1, 34 KO) zaczepia Saula Alvareza (49-1-2, 34 KO) i przekonuje, że jeśli Meksykanin nie zmieni nieco swojego stylu z pierwszej walki, to nie wygra zaplanowanego na 15 września w Las Vegas rewanżu.

Od czasu pierwszego spotkania, zakończonego ostatecznie remisem, Kazach stracił pas IBF. W stawce pojedynku wciąż będą jednak tytuły mistrza świata wagi średniej organizacji WBA i WBC.

- Spodziewam się, że tym razem nasza walka będzie bardziej otwarta i kontaktowa. Ludzie w końcu tego od nas oczekują. Będę gotowy wymieniać ciosy z Canelo do samego końca. To świetny zawodnik i nie mam wątpliwości, że damy kibicom znakomite widowisko. Ja nie muszę zmieniać swojego stylu, to Canelo musi zmienić swój. Jeśli tego nie zrobi, po prostu przegra. Wszystko zależy tak naprawdę od niego. Im bardziej się otworzy, tym lepszą damy walkę - stwierdził "GGG".

WIĘCEJ O GOŁOWKIN vs CANELO II >>>

Przypomnijmy, że po kilkutygodniowych przepychankach ustalono w końcu podział zysków pomiędzy zawodników w stosunku Gołowkin 42,5% i Alvarez 57,5%.