POTWÓR INOUE: OCZYWIŚCIE, ŻE WYGRAM TURNIEJ WBSS

Naoya Inoue (16-0, 14 KO) został w środę oficjalny potwierdzony jako uczestnik turnieju w wadze koguciej w drugim sezonie World Boxing Super Series. Japończyk zapowiada, że wygra cały turniej.

- Możliwość rywalizacji w tak znakomitym turnieju to zaszczyt. Oczywiście, że wygram, a jako zwycięzca będę potem kontynuować moją bokserską wędrówkę - powiedział 25-letni "Potwór".

Inoue uchodzi za jednego z najlepszych pięściarzy świata bez podziału na kategorie wagowe. Pomimo młodego wieku sięgał już po mistrzostwo globu w trzech dywizjach. W swoim ostatnim występie zastopował w pierwszej rundzie Jamiego McDonnella i zdobył pas WBA w wadze koguciej.

- Przydomek "Potwór" świetnie do niego pasuje. To bardzo ekscytujący pięściarz, dysponujący niezwykłą siłą. W Japonii jest już jednym z największych idoli, a teraz będzie miał okazję zaprezentowania swoich możliwości w turnieju im. Muhammada Alego, na największej ze wszystkich scen - powiedział Kalle Sauerland z organizującej turniej grupy Comosa AG.

Inoue to siódmy potwierdzony uczestnik turnieju w wadze koguciej. Wcześniej ogłoszono, że wezmą w nim udział Ryan Burnett, Zolani Tete, Emmanuel Rodriguez, Nonito Donaire, Jason Moloney i Juan Carlos Payano.

W drugim sezonie WBSS rywalizacja będzie się toczyć w trzech wagach - koguciej, super lekkiej i jednej, której jeszcze nie ujawniono.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: MLJ
Data: 12-07-2018 12:01:58 
Świetna jest ta kogucia obsada. Nonito schodzi dwie wagi niżej do wagi w której miał największe sukcesy i gdyby to był młodszy Donaire, na przykład z Montiela, to jego pojedynek z Inoue to byłaby istna rakieta bez faworyta.
Ale i tak będzie na co popatrzeć, jest Tete są inni mistrzowie jak Burnett. Super..
 Autor komentarza: MICHAELMOORER
Data: 12-07-2018 12:59:27 
Powiedział 25 letni potwór z wagi koguciej.Potworem to on mógłby byc jedynie w przedszkolu xd
 Autor komentarza: JenningsFan
Data: 12-07-2018 20:33:52 
Michaelmoorer - W swojej wadze jest potworem.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.