TRENER PACQUIAO PEWNY NOKAUTU W WALCE Z MATTHYSSE

Trener Manny'ego Pacquiao (59-7-2, 38 KO) jest przekonany, że walka o tytuł regularnego mistrza WBA w wadze półśredniej z Lucasem Martinem Matthysse (39-4, 36 KO) zakończy się nokautem.

- Trudno jest prognozować [kto wygra]. Ale ktoś tutaj padnie. Nie jestem jednak w stanie przewidzieć, kto i w której rundzie. To będzie świetna walka - powiedział Buboy Fernandez.

Fernandez przez 16 lat był asystentem Freddiego Roacha, ale kilka miesięcy temu zastąpił Amerykanina w roli głównego szkoleniowca "Pac Mana". Zapewnił, że przygotowania do walki z Matthysse przebiegły bardzo sprawnie.

- Minęło wiele lat, odkąd mieliśmy w narożniku samych Filipińczyków. To było dobre doświadczenie, bo wszyscy trenerzy pomagali sobie nawzajem. Dlatego sam Manny mówił, że jest bardzo zadowolony z obozu. Podobało mu się to, co widział, cały Team Pacquiao okazywał duże wsparcie - oznajmił.

Pojedynek Pacquiao-Matthysse odbędzie się w nocy z soboty na niedzielę w Kuala Lumpur. Transmisja od 2:00 w Polsacie Sport.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Deadpool89
Data: 11-07-2018 13:14:06 
Pacman padnie i coś mi sie wydaje że będzie miał problem żeby sie podnieść
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 11-07-2018 20:14:38 
Manny ostatnio znokautował Cotto 9 lat temu... starszy, gorszy, wypalony, po ciężkim nokaucie miałby dziś znokautować Matthyse? Nie ma szans.
 Autor komentarza: raflo
Data: 11-07-2018 21:52:31 
Miguel Cotto 2009 TKO.Manny przez te 9 lat walczył z lepszymi zawodnikami niż Matthysse.Walka może potoczyć się na pełnym dystansie.Lepiej żeby Matthysse obronił tytuł bo jest prawdziwym kozakiem, tak na zwieńczenie kariery
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.