O'SULLIVAN PRZED GOŁOWKINEM Z CANELO - RYWALEM LEMIEUX?

Gary "Spike" O'Sullivan (28-2, 20 KO) nie należy może do tej najmocniejszej grupy w wadze średniej, lecz dzięki widowiskowym walkom ciągle łączony jest z poważnymi nazwiskami. Irlandczyk poprzedzi rewanż Gołowkina z Canelo i wystąpi na ich gali 15 września w T-Mobile Arena w Las Vegas.

Kibice będą mogli obejrzeć ten wieczór płacąc dodatkową opłatę za przyłącza PPV. Cała rozpiska musi więc być ciekawa. Kto w takim razie mógłby stanąć naprzeciw 34-latka z Cork? Trwają zaawansowane rozmowy z Davidem Lemieux (39-4, 33 KO).

Kanadyjski bombardier już jakiś czas temu wyraził chęć spotkania z O'Sullivanem, zaznaczał jednak, że nie zejdzie już do wagi średniej i chętnie spotka się z nim w jakimś umownym limicie kilogram-dwa powyżej 160 funtów. Być może duża wypłata skusi go raz jeszcze do drakońskiej diety.

- Chcemy zorganizować Gary'emu naprawdę dobrą walkę, a jest na rynku kilka bardzo poważnych nazwisk. Jednym z nich jest właśnie Lemieux - nie ukrywa Eric Gomez, prezes stajni Golden Boy Promotions.

O'Sullivan notuje serię siedmiu kolejnych zwycięstw. Z kolei Lemieux po porażce z Saundersem pokonał pod koniec maja Karima Achoura.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: MICHAELMOORER
Data: 11-07-2018 09:27:29 
Gość wygląda jak bokser z dawnych lat wąsy jak sum i napierdala się jak dawniej bokserzy do ostatniej kropli krwi . O`Sullivan to kozak przydałaby się walka naszego jakiegoś boksera z nim np Sulęckiego .Gary by zmusił Sulęckiego do pokazania maksa jeśli by Striczu chciał wygrać.
 Autor komentarza: MONTE
Data: 11-07-2018 10:42:41 
Fajne zestawienie, lubię obydwóch ale byłoby zbyt pięknie aby dali radę załatwić Lemieux.
 Autor komentarza: Klokliklosz
Data: 11-07-2018 11:20:08 
Eubank Jr zweryfikował O'Sulejmana że tamtemu odechciało się boksować w dalszych rundach
O'Suleman to właśnie taki gatekepper dający przepustkę do tych największych walk.
Lemiaux który też lubi bitkę powinien go gładko znokautować w okolicach 5-8 rundy
 Autor komentarza: leon84
Data: 11-07-2018 16:32:46 
Jak ostatnio OSulivana widzialem to walczył akurat przed Lemieux na gali w Kanadzie.OSullivan łatwo wygrał.Lemieux wtedy przegrał.Walka bardzo interesujaca jak do niej dojdzie
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.